17:26:19 - دوشنبه 11 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چگونگی انتقال درخواست‌ خود به رئیس‌جمهور درسمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

فرماندار مرکزاستان با اشاره به نحوه تحویل و ارائه درخواست‌های مردمی به رئیس‌جمهور در سفر استانی از ایجاد امکان ارائه درخواست‌های مردمی در سمنان خبر داد و گفت: مردم سمنان می‌توانند با بهره‌گیری از فرصت سفر استانی رئیس‌جمهور به زادگاهش، درخواست‌های خود را از یک روز پیش از شروع سفر تا 24 ساعت پس از روز سفر از طریق سامانه تلفنی 111به مسئولان ارائه دهند.

 

 سیدعباس دانایی در جلسه هم‌اندیشی موثرین کمیته امداد و مسئولین مراکز نیکوکاری مستقر در مساجد معین سمنان در خصوص سفر استانی رئیس‌جمهور به سمنان،از رفع مشکلات مردم به‌عنوان مهمترین اولویت کاری در دولت تدبیر و امید نام برد و گفت: مرتفع کردن مشکلات نیازمندان و پاسخ به مطالبات به‌حق مردم از اولویت‌های دولت یازدهم است.

وی از سفر روحانی به این استان به عنوان یک فرصت بزرگ یاد و اظهار کرد: با توجه به اینکه دکتر روحانی فرزند این استان محسوب می‌شود انتظار می‌رود که استقبال کم‌نظیری از کاروان تدبیر و امید در استان سمنان شود.

وی با اشاره به ماندگاری خدمات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) بیان کرد: کمیته امداد تنها نهادی است که مزین به نام امام خمینی (ره) بوده و منشا خدمات ارزنده‌ای در رسیدگی به مشکلات مردم است .

فرماندار سمنان توجه دولت تدبیر و امید در رفع مشکلات مردم را از الویت‌های دولتمردان دولت تدبیر و امید دانست و تصریح کرد: گسترش خدمات فرهنگی و اجتماعی و به ویژه اشتغال و حمایت از کارآفرینان در نهاد کمیته امداد نشان از ارتقا خدمات این نهاد مقدس از ابتدای تاسیس تاکنون دارد.

دانایی با اشاره به میزبانی مردمی استان و به ویژه شهرستان سمنان از رئیس‌جمهور گفت: همه ظرفیت‌های مردمی برای حضور پرشور مردم در استقبال از رئیس‌جمهور بسیج شده و در این زمینه مراکز نیکوکاری فعال شهرستان نیز می‌توانند با اطلاع رسانی گسترده به مخاطبان و خانواده‌های تحت پوشش نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

فرماندار سمنان سامانه تلفنی 111 سامد را مرکز دریافت درخواست‌های مردمی در سفر دولت به استان معرفی و خاطرنشان کرد: همشهریان می‌توانند از اقصی نقاط شهرستان برای ثبت درخواست خود از طریق تلفن یک روز قبل از سفر و یک روز بعد از سفر اقدام کنند.

رئیس کمیته استقبال از کاروان تدبیر و امید در مرکز استان، خواستار اطلاع‌رسانی مراکز نیکوکاری کمیته امداد در این خصوص شد.

حسن آبادی مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سمنان نیز با اشاره به اینکه خانواده کمیته امداد در انتظار دیدار با رئیس‌جمهور روحانی فرزند برومند استان است گفت: مراکز نیکوکاری سمنان به مناسبت ورود کاروان تدبیر و امید با برپایی ایستگاه‌های صلواتی در مسیر استقبال میزبان مردم استان در روز سفر خواهند بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب