9:54:23 - دوشنبه 11 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پارک آبی سمنان ایمن‌ترین پارک آبی ایران
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیریت بزرگترین مجموعه  گردشگری استان سمنان(“گوت که مال” ) گفت: این مجموعه گردشگری به تنهایی، ظرفیت‌های پذیرش گردشگر در این استان را تا پنج برابر افزایش داده است.

به گزارش علی عبدالحسینی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ظرفیت پذیرش گردشگر در استان سمنان تا پیش از افتتاح این مجموعه اندکی بیش از 50 نفر بوده، اظهار کرد: این مجموعه بزرگ گردشگری علاوه بر بخش‌های متنوع تفریحی و گردشگری نظیر پارک آبی، ظرفیت بیش از 250 گردشگر را دارد.

به گزارش سمنان لاین ازایسناوی از وجود دو سالن بزرگ برای برگزاری سمینارها و همایش‌های ملی و بین‌المللی با ظرفیت قریب 3000نفر در این مجموعه خبر داد و افزود: یکی از مهمترین بخش‌های این مجموعه بزرگ گردشگری پارک آبی است که می‌تواند به افزایش ورود گردشگران به این استان سرعت ببخشد.

وی پارک آبی سمنان را یکی از ایمن‌ترین و استانداردترین پارک‌های آبی ایران برشمرد و گفت: این پارک دارای بخش‌های متنوعی نظیر: سینمای 6 بعدی، سونا، جکوزی، چندین فروشگاه، رودخانه آرام، چاله فضایی،اتاق ماساژ، بازی کودکان و استخرهای سه‌گانه و… است.

رئیس شورای اسلامی شهرستان مهدیشهر، از برنامه مدیران این مجموعه برای افزایش بخش‌های متنوع این پارک آبی خبر داد و خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی شده که هر فصل بخش‌های تازه‌تری به مجموعه پارک آبی سمنان افزوده شود تا تنوع و هیجان استفاده از آن برای عاقه‌مندان همواره تازه باشد.

عبدالحسینی، با اشاره به بهداشتی بودن و ایمن بودن این مجموعه تفریحی از نظارت پیوسته ادارات بهداشت و استاندارد بر این مجموعه خبر داد و گفت: مدیریت مجموعه حساسیت بالایی در زمینه بهداشتی بودن و ایمن بودن این مجموعه داشته و خوشبختانه با تمهیداتی که اندیشیده شده از ابتدای راه‌اندازی تا کنون هیچ‌گونه سانحه‌ای در این مجموعه نداشته‌ایم.

وی با بیان اینکه راه‌اندازی این مجموعه نقش مهمی در شادابی مردم استان و علاقه‌مندان به فضاهای آبی دارد، اضافه کرد: شهرداری سمنان با جذب سرمایه‌گذار این مجموعه و مشارکت در ساخت آن، گام مهمی در ارتقاء مراکز تفریحی و اقامتی مرکز استان برداشته است.

مدیریت مجموعه  گردشگری “گوت که مال” سمنان، با اشاره به اینکه بخش اقامتی این مجموعه به هتل پنج ستاره ارتقاء می‌یابد خواستار همکاری شهرداری با این مجموعه در خصوص جانمایی برای مراکز الزامی و جنبی این مجموعه بزرگ گردشگری شد و خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود فضاهای تجاری این مجموعه که در اختیار شهرداری است به راه‌اندازی صنوف مرتبط با گردشگری و از جمله بازارچه صنایع‌دستی، صرافی، مراکز بانکی،و… اختصاص یابد چرا که راه‌اندازی این مراکز از الزامات هتل‌های پنج‌ستاره است.

وی از برنامه این مجموعه برای ارائه خدمت به استان‌های همجوار خبر داد و تصریح کرد: در همین راستا با مسئولان و مدیریت شهری شهرهایی نظیر فیروزکوه، شاهرود، بسطام و برخی تورهای پایتخت و… مذاکراتی انجام شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب