6:33:29 - یکشنبه 10 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرک دانشگاهی در شهرستان گرمسار ایجاد می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار گرمسار گفت : شهرک دانشگاهی در ورودی شرقی این شهرستان ایجاد می شود.

 

داریوش طاهری روز یکشنبه در حاشیه بازدید استاندار سمنان از دانشگاه دولتی شهرستان گرمسار و بررسی آخرین وضعیت این پروژه افزود: نزدیکی این شهرستان به مرکز و وجود مراکز آموزش عالی متعدد ظرفیت بزرگی را برای توسعه آن در این شهرستان فراهم آورده است و به همین جهت و با پیگیری انجام شده شهرک دانشگاهی در این شهرستان احداث می شود.

وی تراکم جمعیت دانشجویی در این شهرستان را بالاتر از استان ذکر و تصریح کرد: 25 درصد جمعیت شهرستان گرمسار را دانشجویان تشکیل می دهد که می تواند ظرفیت بزرگی در حوزه آموزش عالی باشد.

طاهری با اشاره به اینکه پردیس آموزشی و پژوهشی امیرکبیر گرمسار و دانشگاه دولتی این شهرستان در آینده توسعه یافته و فازهای توسعه ای این دو مرکز در آینده اجرایی می شود، اظهار کرد: با ایجاد شهرک دانشگاهی در شهرستان گرمسار، می توان میزبان دیگر دانشگاه های کشور بود.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه دولتی گرمسار در 2 فاز همزمان با سفر هیئت دولت به استان سمنان افتتاح می شود، گفت: این دانشگاه خواسته و مطالبه مردم شهرستان گرمسار بود و در آینده نیز برنامه هایی برای توسعه داریم.

فرماندار گرمسار بابیان اینکه مدیریت استان و شهرستان برنامه های ویژه ای برای توسعه آموزش عالی دارند از پیگیری برای توسعه رشته های تخصصی در مرکز آموزش عالی گرمسار خبر داد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب