17:16:45 - یکشنبه 10 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار سمنان تأکید کرد؛ لزوم رفع نیاز بافت قدیم سمنان به پارکینگ
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین/  حسین موسوی ظهر امروز در نشستی با رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان گفت: بخش زیادی از مشکلات ترافیکی موجود در سمنان به علت کمبود پارکینگ در این شهر است و تلاش می‌کنیم با جانمایی و احداث پارکینگ، این مشکل را تا حدودی برطرف کنیم.

شهردار سمنان افزود: منطقه یک سمنان، منطقه‌ای با بافت قدیمی بوده و کمبود پارکینگ در این منطقه مشهود و محسوس‌تر است و برنامه‌ریزی ما برای احداث پارکینگ هم‌اکنون در این منطقه متمرکز شده است.

به گزارش سمنان لاین ازفارس رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان هم در این نشست خواستار احداث پارکینگ‌های طبقاتی و مسطح در شهر سمنان شد و اظهار داشت: با تعامل خوبی که بین شهرداری و پلیس راهنمایی و رانندگی ایجاد شده، مردم در آینده نزدیک شاهد اتفاقات خوبی در حوزه ترافیک خواهند بود.

رحیم ساعد افزود: با انتصاب شهردار جدید سمنان، وظایف بین شهرداری و پلیس راهنمایی و رانندگی تفکیک شده و اولویت‌بندی وظایف و مسائل اتفاق افتاده که درنهایت به نفع مردم شهر اخلاق است که لیاقت و شایستگی آن‌ها بیش از این‌هاست.

وی از تشکیل اداره ترافیک در حوزه فنی و عمرانی در شهرداری سمنان خبر داد و افزود: با تشکیل این اداره، بازدیدهای مرتب و هدفمند با حضور شهردار و رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان از سطح شهر انجام می‌شود و در حال بررسی مسائل و مشکلات و مناطق با ترافیک بالا و پرخطر هستیم.

ساعد از اقدام خوب شهرداری سمنان برای نصب تابلوهای راهنمای شهروند و مسافر در مسیرهای بلوار قدس و شهید نوروزی قدردانی کرد و آن را گام مهمی برای هدایت مسافران و جلوگیری از سرگردانی آن‌ها در شهر دانست و گفت: این اقدام نیز با تعامل خوب شهرداری با پلیس راهور صورت گرفته است.

در پایان این نشست، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان و شهردار سمنان از محمدعلی احمدی معاون خدمات شهری منطقه دو شهرداری سمنان و مهدی اسیری از آتش‌نشانان خوب و پرتلاش سمنان که تعامل و همکاری خوبی در ایام پایانی سال گذشته و ایام نوروز با پلیس راهنمایی و رانندگی استان داشتند، با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب