18:35:12 - یکشنبه 10 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان: استقبال از رئيس جمهور در استان سمنان نگاه جهاني و داخلي را به دنبال خواهد داشت
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 استانداري سمنان با اشاره به سفر رئيس جمهوري و كاروان تدبير و اميد به اين استان در آينده نزديك گفت: استقبال از رئيس هيات دولت به اين استان نگاه جهاني و داخلي را هم به دنبال خواهد داشت.

 محمدرضا خباز روز يكشنبه در نشست با فعالان سياسي و اجتماعي گرمسار در سالن اجتماعات فرمانداري اين شهرستان افزود : همه بايد استقبال با شكوهي از فرزند برومند استان دكتر روحاني داشته باشيم.
وي با بيان اينكه استقبال از رئيس جمهور در زادگاه ايشان داراي آثار و بركات مثبتي براي استان است، اظهار داشت : 
دستاوردها و خدمات دولت تدبير و اميد در اين سفر بايد معرفي شود.
وي خاطرنشان كرد : همه مديران، مسئولان و دستگاه هاي اجرائي بايد فعاليت ها و عملكرد دولت در طول اين مدت را براي مردم بازگو كنند تا در جريان امور قرار گيرند.
استاندار سمنان تاكيد كرد: اگر چه صدا و سيما ممكن است در اين راه كوتاهي كند ولي راه هاي ديگر براي معرفي خدمات و دستاوردهاي دولت به مردم وجود دارد و بايد از روش هاي ديگر استفاده كرد.
وي يادآور شد : دامن زدن به اختلافات به نفع نظام و كشور و مردم نيست و همه بايد تلاش كنيم تا ايراني سربلند و آباد داشته باشيم و روز به روز قله هاي رفيع بيشتري را فتح كنيم.
وي تاكيد كرد: به گذشته نبايد فكر كرد و بايد با همكاري و همدلي به دور از اختلافات در آباداني و عمران استان و شهرستان خود بكوشيم.
استاندار سمنان با تاكيد براهميت و جايگاه احزاب در كشور گفت: اين حزب است كه از مجموعه نظرات افراد خود استفاده مي كند و با پرورش نيرو و آموزش آن ها، براي دفاع از حقوق مردم سينه خود را سپر مي كند.
وي تصريح كرد : احزاب و گروه هاي مختلف سياسي بايد تلاش كنند تا جايگاه خود را در كشور پيدا كنند.
وي ادامه داد : همه فعالان سياسي در كشور بايد تلاش كنند تا احزاب جايگاه خود را پيدا كرده و مردم نيز درك بيشتري از احزاب داشته باشند و به خوبي آن را لمس كنند.
خباز با اشاره به برگزاري دو انتخابات در سال گذشته در كشور و حضور حداكثري مردم و گروه هاي مختلف سياسي در اين انتخابات، گفت: انتخابات و رقابت تمام شد و رفاقت بايد به جاي رقابت حاكم شود و به منتخبان خود در توسعه و آباداني كشور كمك كنيم.
وي در پاسخ به سوال يكي از فعالان سياسي مبني بر اينكه متاسفانه عده اي در جامعه از يادواره شهدا به نفع خود استفاده مي كنند و بايد مانع اين اقدامات شد، اظهار كرد: هيچ كس در كشور و حتي استان سمنان حق ندارد يادواره شهيدان را از آن خود كند و شهيد و خانوداه آنان را متعلق به خود بداند، بلكه شهيدان متعلق به همه مردم است.
استاندار سمنان با بيان اينكه كمتر خانواده اي در كشور پيدا مي شود كه در جمع خود و يا نزديكان خود شهيد نداشته باشد، افزود: همه ما وظيفه داريم راه شهيدان را پيروي و خانواده آنان را مورد احترام و تكريم قرار دهيم و در برگزاري مراسم يادواره شهيدان نيز تلاش كنيم.
خباز تاكيد كرد: مراسم يادواره شهيدا نيز مربوط به همه آحاد جامعه است و متعلق به گروه خاصي نيست و هيچ كس حق ندارد ارزش هاي نظام اسلامي و انقلاب را به پاي افكار سياسي خود بريزد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب