12:57:52 - شنبه 9 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با سفر رئیس جمهوری به سمنان: 105 پروژه عمرانی در استان سمنان به بهره برداری می رسد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گفت : همزمان با ورود رئیس جمهور به این استان 105 پروژه عمرانی به بهره برداری می رسد و بیش از 40 پروژه نیز کلنگ زنی خواهد شد.

 مهدی زندیه وکیلی روز شنبه در جلسه هم اندیشی تسهیل سفر رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید به این استان در سالن غدیر استانداری افزود : این پروژه ها از سوی وزیران و نمایندگان ویژه رئیس جمهور در مناطق مختلف استان به بهره برداری خواهد رسید. 
وی اظهار داشت : رئیس جمهور در این سفر، پنج پروژه را از طریق ویدیو کنفرانس افتتاح خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد : حضور وزرای نیرو و صنعت معدن و تجارت برای افتتاح پروژه های صنعتی و عمرانی تاکنون قطعی شده است و نمایندگان ویژه رئیس جمهور با حضور در شهرستان های استان ، چالش ها و دغدغه های مردم را شناسایی و انعکاس خواهند داد.
زندیه وکیلی اضافه کرد: نامه های سه امضا متشکل از فرماندار، امام جمعه و نماینده مجلس شورای اسلامی در هر شهرستان، چالش های اساسی منطقه را به گوش مسئولان کشوری خواهد رساند تا زمینه رشد و پیشرفت اقتصادی در سال جدید فراهم شود.
معاون امور هماهنگی استانداری سمنان با بیان این که ملاقات مردمی بعد از پایان شورای اداری رئیس جمهور، در همه شهرستان های استان برگزار خواهد شد ، گفت : با تهیه بسته های شناخت شهرستان ها و اطلاع رسانی از تمام ظرفیت ها، وزرا و نمایندگان ویژه رئیس جمهور از توانمندی شهرستان اطلاعات جامعی را بدست خواهند آورد.
سیدمحمد رضا هاشمی ، فرماندار شاهرود در این جلسه گفت: در شهرستان شاهرود به صورت مستمر و منظم در حوزه های دانشجویی و مردمی برای استقبال از رئیس جمهور تقسیم کار انجام شده است.
وی افزود : با امضا بیانیه از سوی فرماندار، امام جمعه و نماینده منتخب و نماینده مجلس شورای اسلامی در شهرستان شاهرود و تشکیل 37 کمیته استقبال ف این شهرستان برای استقبال از کاروان تدبیر و امیدآمادگی کامل دارد.
هاشمی خاطرنشان کرد : از تجربیات سایر استان ها برای استقبال از رئیس جمهوری بهره خواهیم گرفت تا در زمان اندک چالش های اساسی را برطرف سازیم.
مدیران کل حاضر در جلسه برای برگزاری هر چه با شکوه تر آیین استقبال از کاروان تدبیر و امید نظرات و مطالبی ارایه کردند.
زمان دقیق سفر رئیس جمهوری به استان سمنان تاکنون اعلام نشده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب