12:56:58 - شنبه 9 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح250 میلیاردی استاندار برای لایروبی قنوات
کانال تلگرام سمنان لاین

 
    

استاندار سمنان از ارائه یک طرح با اعتبار 250 میلیارد ریال برای لایروبی قنوات این استان در سفر پیش روی رئیس‌جمهور به این استان خبر داد.

 محمدرضا خباز در بازدید از منطقه سرکویر دامغان که با حضور آیت الله شاهچراغی نماینده ولی‌فقیه در استان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به مشکل کم‌آبی در منطقه سرکویر با ارائه این طرح و لايه‌روبي قنوات این منطقه بخشی از معضل کم‌آبی در سركوير مرتفع می‌شود.

استاندار سمنان با اشاره به طرح احداث کریدور شمال به جنوب، افزود: احداث باند دوم محور شمال – جنوب، رونق و شكوفايي منطقه سركوير را نیز به‌دنبال خواهد داشت.

وي از اختصاص ۷۰۰ ميليارد ريال اعتبار به محور دوبانده شمال به جنوب در سال جاری خبر داد و گفت: این مجور دو بانده

مهم از منطقه سركوير مي‌گذرد و می‌تواند به توسعه این منطقه کمک شایانی کند.

خباز با اشاره به لزوم پیشگیری از مهاجرت روستاییان به حاشیه شهرها، بر خدمات‌رسانی به روستاییان تاکید کرد و گفت: طرح گازرسانی به منطقه سرکویر می‌تواند از مهاجرت روستاییان این منطقه به شهرها جلوگیری کند.

استاندار سمنان با بیان اینکه روستاهاي منطقه سركوير در مسافت كمتر از ۱۵ كيلومتری از شبكه گاز هستند، یادآور شد: عمليات گازرساني به روستاهای این منطقه تا پايان سال ۹۵ آغاز می‌شود.

این مقام ارشد اجرایی ادامه داد: عمليات گازرساني به روستاهايي كه بيشتر از ۱۵ كيلومتر با خط لوله فاصله دارند در سال ۹۶ با ساخت مخزن CNG کلید می‌خورد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب