15:09:28 - جمعه 8 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحويل 190 واحد مسكوني به كاركنان ناجا سمنان در آينده نزديك
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 مديرعامل بنياد تعاون ناجا فروش و عرضه واحدهاي مسكوني آماده تحويل به كاركنان ناجا را از اولويت هاي اين سازمان اعلام كرد و گفت : حدود 190 واحد مسكوني آماده مربوط به ناجا در استان سمنان به زودي به متقاضيان تحويل مي شود كه براي واگذاري آنها برنامه ويژه اي داريم.

 سردار محمدعلي نوري نژاد روز جمعه در بازديد از پروژه هاي دردست اقدام بنياد تعاون ناجا در استان، به عقب ماندگي بنياد در پرداخت تسهيلات مسكن كاركنان در سه سال اخير اشاره كرد و افزود: با تدابير اتخاذ شده و برنامه ريزي دقيق بخش اعظمي از واجدين شرايط در سال جاري، وام مسكن خود را دريافت مي كند.
وي همچنين در نشست مشتركي به منظور بررسي و تصميم گيري در همين راستا كه در سالن كوثر ستاد فرماندهي انتظامي سمنان تشكيل شد، اظهار داشت: بنياد تعاون ناجا با جديت تمام به دنبال رسيدگي به مطالبات كاركنان است.
نوري نژاد با اشاره به ماموريت سنگين پليس براي تحقق امنيت در جامعه خاطرنشان كرد: تردد بيش از 70 درصد زائران حرم امام رضا(ع) از محورهاي استان سمنان، سرريز جمعيت و جرايم پايتخت،كويري بودن و وسعت زياد از شاخصه هاي سختي كار ماموران انتظامي اين استان است.
وي به پروژه هاي نيمه كاره و املاك بنياد تعاون ناجا در سمنان اشاره و اظهار كرد : محور اصلي در به نتيجه رساندن اين پروژه ها، جلب همكاري مسئولان استاني است.
سردار روح الامين قاسمي فرمانده انتظامي استان سمنان در اين نشست با ارائه گزارشي از وضعيت مطالبات كاركنان فرماندهي انتظامي استان از بنياد تعاون ناجا، بر حل اين مشكلات به ويژه در بخش تسهيلات مسكن تاكيد كرد.
در اين نشست در خصوص پروژه هاي مسكوني اميركبير و امام علي (ع) سمنان، زمين پنج هكتاري بنياد در بلوار قدس و ساير پروژه هاي بنياد در اين استان بحث و بررسي و تصميم گيري شد.
سردار يزدآبادي معاون مهندسي ناجا و سردارروح الامين قاسمي فرماندهي انتظامي استان سمنان در اين بازديد حضور داشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب