19:37:24 - جمعه 8 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز ثبت‌نام هفدهمين دوره مسابقات ملي مهارت در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

مديركل آموزش فني و حرفه‌اي استان سمنان گفت: ثبت‌نام هفدهمين دوره مسابقات ملي مهارت، انتخابي چهل و چهارمين مسابقات جهاني مهارت در ابوظبي در اين استان آغاز شد.

ابراهيم محمودي افزود: علاقه‌مندان به شركت در هفدهمين دوره مسابقات ملي مهارت، انتخابي چهل و چهارمين مسابقات جهاني مهارت ابوظبي مي‌توانند از هم اكنون تا پانزدهم ارديبهشت‌ نسبت به ثبت‌نام خود به‌صورت الكترونيكي به آدرس اين سازمان advari.irantvto.ir اقدام كنند و پس از ثبت‌نام، مدارك لازم را براي تأييد به يكي از مراكز آموزش فني و حرفه‌اي شهرستان خود تحويل دهند.
وي اظهار داشت : شرط سني براي داوطلبان رشته‌هاي ساخت و توليد تيمي، مكاترونيك و آكواترونيك متولدين 11 دي‌ماه 1370 به بعد و براي ساير رشته‌ها متولدين 11 دي‌ماه 1373 به بعد است و متولدين 11 دي‌ماه 1379 به بعد شرايط سني حضور در مسابقات ملي مهارت را ندارند.
وي گفت : جوانان ماهر شامل كارآموزان و آموزش‌ديدگان مراكز آموزش فني و حرفه‌اي، هنرجويان آموزش و پرورش در رشته‌هاي كار و دانش، فني و حرفه‌اي و نظري، دانشجويان آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي و آموزش عالي و همچنين كارگران واحدهاي صنعتي و صنفي مي‌توانند با رعايت شرايط سني ياد شده در اين مسابقات شركت كنند.
محمودي تصريح كرد : سازمان آموزش فني و حرفه‌اي كشور به ‌عنوان نماينده ايران در سازمان جهاني مهارت (WSI)، متولي برگزاري مسابقات ملي مهارت در سه مرحله شهرستاني، استاني و كشوري به‌صورت سالانه است كه مرحله شهرستاني اين دوره از مسابقات ملي مهارت در 25 ارديبهشت‌ماه، مرحله استاني در هفتم و هشتم مردادماه و مرحله كشوري نيز نيمه دوم مهرماه سال 1395 برگزار مي‌شود.
مديركل آموزش فني و حرفه‌اي استان سمنان تصريح كرد: مرحله شهرستاني مسابقات ملي مهارت در ابتدا به‌صورت آزمون كتبي و به‌طور همزمان در كشور برگزار مي‌شود كه پس از آن در هر استان از ميان قبول‌شدگان مرحله كتبي با برگزاري آزمون عملي نسبت به انتخاب نفرات برتر و معرفي به مرحله استاني اقدام خواهد شد.
به گفته محمودي،هفدهمين دوره مسابقات ملي مهارت، انتخابي چهل و چهارمين مسابقات جهاني مهارت در ابوظبي در 31 رشته برگزار مي‌شود.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب