20:08:08 - پنجشنبه 7 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فتاحی ؛ همانند مركز استان ، پايگاه قهرماني شهرستان شاهرود بانگاه ويژه در سال 95 تاسيس خواهد شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 مديركل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: باوجود كمبود ها و تنگناهاي مالي در سال 94 با حمايت مسئولان و هيات هاي ورزشي، ميزباني 75 مسابقه و رويداد ملي ورزشي در اين استان بوديم كه بيشتر آن ها در شهرستان شاهرود برگزار شد.

به گزارش سمنان لاین ازايرنا، فرزاد فتاحي روز پنجشنبه در ايين معارفه رئيس جديد اداره ورزش و جوانان شاهرود در سالن فني و حرفه اي اين شهرستان افزود: در اين مدت بيش از 15 هزار نفر ورزشكار از سراسر كشور براي انجام مسابقات و رويدادهاي ورزشي به استان سمنان سفر كردند كه بخش عمده اي از آنان در شهرستان شاهرود ميزباني شدند. 
وي تاكيد كرد : ميزباني و مهمانپذيري بي نظير مردم اين استان، دركانون توجه فدراسيون هاي ورزشي كشور براي ميزباني مسابقات در آينده قرار گرفته است. 
مديركل ورزش و جوانان استان سمنان اظهار اميدواري كرد : سال 95 و در سفر كاروان تدبير و اميد به استان سمنان سه پروژه ورزشي شامل استاديوم 15 هزار نفري ورزشي شاهرود ،سالن سه هزار نفري و استخر سر پوشيده بيارجمند با تزريق و تخصيص اعتبارات لازم تكميل و به بهره برداري برسد. 
فتاحي ادامه داد : ورزشكاران پر افتخارت و مستعد شاهرودي در رشته هاي ورزشي انفرادي و تيمي مانند وشو ،كاراته ،او اسپرت، فوتبال ،بسكتبال، بدمينتون و ساير ورزش ها در عرصه هاي استاني ، ملي و بين المللي خوش درخشيدند. 
وي گفت: همانند مركز استان سمنان، پايگاه قهرماني شهرستان شاهرود بانگاه ويژه و علمي به تمرينات ورزشي ورزشكاران در سال 95 در اين شهرستان تاسيس خواهد شد. 
منتخب مردم شهرستان هاي شاهرود و ميامي در دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي ن گفت: تقويت ،هدايت و حمايت ورزشكاران حرفه اي و جوانان توانمند باعث درخشش بيشتر نام اين استان قهرمان پرور در عرصه هاي ملي و بين المللي خواهد شد. 
سيدحسن حسيني با بيان اينكه اداره ورزش و جوانان در دو عرصه ورزش و جوانان با برنامه هاي مدون ،متولي ساماندهي اين دو حوزه است ، افزود: اقتصاد ،فرهنگ ،علم ، معيشت و چالش ها و آسيب هاي مختلف جوانان ،نيازمند همدلي و همفكري همگاني در شهرستان ، استان و عرصه ملي است. 
وي ادامه داد : نقش پرنگ جوانان در تحقق اقتصاد مقاومتي ،اقدام و عمل با نگاه به توانمندي هاي ذاتي و دروني آنها در كشور امكان پذير است. 
وي تغيير و تحول در ورزش جوانان را ضرورت اجتناب ناپذير دانست و گفت : ادامه روند فعلي به صلاح ورزش شهرستان و استان سمنان نيست. 
وي با اشاره به اينكه تنها زمين چمن استاندار اين شهرستان مربوط به 54 سال گذشته است ،تاكيد كرد: عقب ماندگي هاي ورزشي در اين شهرستان بايد با سرعت بيشتري جبران شود. 
وي با انتقاد از وضعيت توسعه نيافته ورزش شهرستان شاهرود در مقايسه با برخي شهرهاي همجوار تصريح كرد:اين شهرستان يك شهر توسعه نيافته ورزشي با توجه به افراد توسعه يافته آن است. 
فرماندار شاهرود و معاون استاندار سمنان گفت: موفقيت هاي جهاني و ملي ورزشكاران اين استان نشانه همدلي و همزباني و روحيه جهادي مردم و مسئولان است. 
سيدمحمد رضا هاشمي افزود: كم توجهي به ورزش و جوانان آسيب هاي اجتماعي و چالش ها را افزايش مي دهد و نشاط اجتماعي فرد و اجتماع را تحت تاثير قرار مي دهد. 
وي ادامه داد: براي ارتقا ورزش جوانان بايد تمام امكانات موجود شهرستان را با روحيه بسجي و جهادي مورد استفاده قرار دهيم. 
رئيس جديد اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود نيز گفت: ورزش همانند اقيانوسي است كه هرفردي به اندازه دانش و توان خود مي تواند از آن بهرمند شود. 
مجيد محمدي افزود: تمام شهرها و روستاهاي دور افتاده و محروم شهرستان شاهرود در توسعه ورزش يكسان ديده خواهند شد. 
وي ادامه داد: مديريت در حوزه ورزش و جوانان با هم افزايي ، عمل و همفكري علمي همه تاثير گذاران و پشكسوتان امر ورزش بهتر امكان پذير است. 
وي كمك به استعدادها و پرورش آنان در رشته هاي قهرماني و ورزش هاي مدال آور و توجه به ورزشكاران آماتور را از برنامه هاي آتي خود اعلام كرد. 
محمدي تعامل با آموزش و پرورش براي كشف استعدادهاي جديد و استفاده از جريان عظيم وقف و موقوفات در حوزه ورزش و جوانان از جمله ديگر برنامه هاي آينده خود عنوان كرد. 
اين آيين از زحمات محمدرضا آشوري سرپرست سايق اداره ورزش و جوانان شاهرود قدرداني و مجيد محمدي به عنوان رئيس جديد اين اداره معرفي شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب