12:41:44 - چهار شنبه 6 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رسانه‌ها دستاوردهای دولت تدبیر و امید در استان سمنان را منعکس کنند
کانال تلگرام سمنان لاین

دبیر شورای اطلاع‌رسانی استان و مدیر کل روابط عمومی استانداری سمنان با اشاره به در پیش بودن سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان از رسانه‌های این استان خواست: انعکاس مطلوبی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در این استان به‌دست دهند.

ایرج کارخائی در اولین نشست کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی سفر آتی ریاست جمهوری به استان سمنان گفت: با توجه به اینکه دکتر روحانی ریاست جمهوری و فرزند برومند استان سمنان است باید سفر پرشور و باشکوهی در استان سمنان برگزار و برگ زرین و درخشان دیگری در کارنامه استان سمنان به ثبت برسد.

وی افزود: روابط عمومی‌ها در این عرصه با توجه به جایگاه، رسالت و نقش مهم خود در عرصه تبلیغات و اطلاع رسانی  وظیفه بسترسازی برای حضور گسترده آحاد مردم در روز سفر خصوصاً استقبال از ریاست جمهوری را بر عهده دارند.

وی همچنین بر اطلاع رسانی از خدمات و فعالیت‌های دستگاه‌های اجرائی تاکید کرد و افزود: به منظور ایجاد امید و نشاط  و شادابی بیشتر در جامعه با استفاده از قابلیت‌های تبلیغاتی خصوصا رسانه‌ها و مطبوعات انعکاس مطلوبی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید باید در فضای استان ایجاد گردد .

مدیر کل روابط عمومی استانداری سمنان با اشاره به با اشاره به نامگذاری سال جدید که با عنوان “سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نامگذاری شده، افزود: امیدواریم از فرصت حضور رئیس جمهوری بهره مناسب را ببریم و دستاوردهای خوبی برای اقدام و عمل در راستای سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، در استان سمنان انجام شود.

کارخایی همچنین به دو رویداد بزرگ در سال گذشته اشاره کرد و افزود: انتخابات هفتم اسفند و به فرجام رسیدن برجام، از رویدادهای بزرگ سال گذشته بود و مردم و مسئولین همدلی و همزبانی را در این رویدادها به نمایش گذاشتند.

دبیر شورای اطلاع رسانی استان افزود: سفر قریب الوقوع فرزند برومند استان دکتر حسن روحانی و کاروان تدبیر و امید، در اولین سفر استانی اش در سال 95 به استان سمنان رویداد بزرگ، مهم و اثرگذار در استان سمنان است.

وی افزود: بعد از آخرین سفر استانی ریاست جمهوری به استان یزد و استقبال پرشور مردم این استان و همچنین پس از به فرجام رسیدن برجام و توفیقات دولت تدبیر و امید در سیاست‌های داخلی و خارجی، چشم همه رسانه‌های داخل و خارج از کشور به این معطوف شده که دکتر روحانی در استان زادگاهش چگونه استقبال می‌شوند؟ لذا هرچه این استقبال گسترده‌تر، پرشورتر و با شکوه‌تر باشد، باعث تایید و حمایت مردم از سیاست های دولت تدبیر و امید و شخص دکتر روحانی و همچنین تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خنثی نمودن توطئه های دشمنان نظام و ایجاد وحدت و همدلی بیشتر در داخل کشور می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب