8:12:22 - شنبه 2 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
29 سانحه ترافیکی در روز طبیعت در استان سمنان رخ داد
کانال تلگرام سمنان لاین

 پلیس راه و راهور استان سمنان از رخداد 29 سانحه در معابر برون شهری و درون شهری در روز طبیعت 13 فروردین 95 در این استان خبر دادند.

 

رئیس پلیس راه استان سمنان روز شنبه گفت: در روز 13 فروردین 95 در مجموع 20 سانحه فوتی، جرحی و خسارتی در محورهای برون شهری این استان رخ داد.

سرهنگ حسن خسروجردی افزود: در روز 13 فروردین 95 یک سانحه فوتی رخ داد که در واژگونی خودروی پژو پارس در کیلومتر 12 محور سمنان- دامغان، دو بانوی 45 و 75 ساله جان باختند.

وی با اشاره به رخداد این حادثه در ساعت 17 روز 13 فروردین 95 به علت خستگی و خواب آلودگی راننده 45 ساله خودرو، افزود: راننده در این سانحه مجروح و به بیمارستان منتقل شد و مادر و همسر وی در این سانحه در دم جان باختند.

وی تصریح کرد: در روز 13 فروردین 95 تعداد هشت سانحه جرحی با 14 مجروح و 11 سانحه خسارتی رخ داد.

سرهنگ رحیم ساعد رئیس پلیس راهور استان سمنان نیز از رخداد چهار حادثه جرحی و پنج سانحه خسارتی در معابر درون شهری در روز طبیعت خبر داد و گفت: چهار نفر در این سوانح مجروح شدند.

در روز 13 فروردین، نظارت پلیس راهور با ایجاد محدودیت های ترافیکی در معابر درون شهری در روز طبیعت افزایش یافت و پلیس راه نیز در موج بازگشت از سفر هموطنان، توصیه های جدی برای داشتن سفر ایمن برای هموطنان داشته است.

تلفات سوانح رانندگی در محورهای اصلی استان سمنان در تعطیلات نوروزی امسال 19 درصد و سوانح منجر به فوت 24 درصد کاهش یافت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب