7:46:34 - شنبه 2 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندارسمنان مسئول کمیته استقبال مردمی سفرریاست جمهوری به استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین_ محمدرضا خباز، استاندار سمنان در احکامی جداگانه، مسئولین ستادهای مختلف سفر دکتر روحانی رئیس جمهوری به این استان را منصوب کرد.

 

در این احکام خباز، محمدرضا میرزایی را به عنوان جانشین ستاد سفر ریاست جمهوری و مسئول برنامه دیدار علماء، ایثارگران و برگزیدگان، محمد همتیان را به عنوان مسئول کمیته های پشتیبانی، تدارکات سامد و ارتباطات مردمی و مسئول شورای اداری، مهدی زندیه وکیلی را به عنوان مسئول کمیته هماهنگی اعزام وزرا به شهرستانها و بازدید پروژه های عمرانی، منوچهر صادقی را به عنوان مسئول کمیته و جلسه توسعه ظرفیتهای سرمایه گذاری، علی معینی دانشمندی را به عنوان مسئول هماهنگی و پیگیری سفر و سیدعباس دانایی را به عنوان مسئول کمیته استقبال مردمی و دیدار عمومی شهرستان سمنان منصوب کرد.

استاندار سمنان در احکام دیگری همچنین حسن اسلامی راد را به عنوان مسئول کمیته امنیت سفر ریاست جمهوری و استقبال رسمی، مهدی بندرآبادی را به عنوان مسئول هماهنگی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، ایرج کارخایی را به عنوان مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات، مجیدرضا مرادی حقیقی را به عنوان مسئول کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات و عامری را به عنوان مسئول کمیته حراست، استعلام و صدور کارت سفر ریاست جمهوری منصوب کرد.

در این احکام محمدرضا خباز افزود: انتظار می رود با بهره گیری از تمام ظرفیتهای موجود استان سمنان، هماهنگی و تمهیدات لازم برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن سفر دکتر روحانی، رئیس جمهوری انجام شود.

استاندار سمنان در این احکام با اشاره به اینکه بدیهی است کلیه دستگاه های اجرایی استان سمنان، همکاری لازم را در این خصوص معمول خواهند داشت، افزود: مسئولان کمیته های مختلف، گزارش های امور محوله را به طور مرتب و در اولین فرصت ارائه کنند.

سفر دکتر روحانی، رئیس جمهوری به سمنان در آینده ای نزدیک انجام می شود.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب