12:53:08 - پنجشنبه 31 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محدودیت های ترافیکی روز طبیعت در سمنان اعلام شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 رئیس پلیس راه استان سمنان محدودیت های ترافیکی در محورهای درون شهری و برون شهری این استان در روز 13 فروردین روز طبیعت اعلام کرد.

سرهنگ حسن خسروجردی  گفت: تردد کلیه کامیون ها و تریلی ها در کلیه محورهای برون شهری ممنوع است.
وی افزود: در محورهای سمنان- مهدیشهر- شهمیرزاد- فولادمحله و دامغان- چشمه علی- فولادمحله و شاهرود- تاش- مجن نیز از ساعت هفت صبح 13 فروردین 95 برای تردد وانت بارهای حامل مسافر در قسمت بار و موتورسیکلت سواران فاقد کلاه ایمنی، محدودیت ایجاد می شود.
خسروجردی تصریح کرد: ماموران پلیس با استقرار در ورودی محورهای اعلام شده، از تردد وانت بارهای حامل مسافر در قسمت بار و موتورسیکلت سواران فاقد کلاه ایمنی جلوگیری می کنند.
وی افزود: راکبان و سرنشینان موتورسیکلت باید از کلاه ایمنی استفاده کنند.
رئیس پلیس راه استان سمنان با تاکید بر رعایت سرعت مجاز از سوی رانندگان، به شهروندان توصیه کرد: در روز طبیعت، رانندگان تا جای ممکن، از توقف در حاشیه جاده ها و محل های آبگیر خودداری کنند.
وی با اشاره به اینکه ترافیک عبور و مرور در حال حاضر در محورهای استان سمنان روان و پرحجم است ،افزود: پیش بینی می شود از عصر امروز تردد در محور اصلی تهران- مشهد نیمه سنگین شود.
وی با پیش بینی ترافیک نیمه سنگین در محورهای درون شهری برای روز طبیعت و همچنین ترافیک نیمه سنگین در روز 14 فروردین در محورهای برون شهری، افزود: ماموران پلیس در موج بازگشت مسافران و تردد قابل توجه خودروها در روزهای آینده، با آمادگی کامل آماده خدمت به هموطنان برای داشتن سفری ایمن هستند.
رئیس پلیس راه استان سمنان به مسافران نوروزی در مسیر بازگشت از سفر توصیه کرد: از شتاب در رانندگی خودداری کنند و با صبر و حوصله و رعایت دقیق قوانین، توصیه های پلیس را جدی بگیرند و از تخلفات حادثه ساز به ویژه سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند.
واژگونی به علت خستگی و خواب آلودگی 77 درصد سوانح رانندگی در استان سمنان را تشکیل می دهد که نیازمند برنامه ریزی مناسب سفر برای داشتن استراحت لازم از سوی هموطنان است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب