9:09:45 - دوشنبه 28 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سبک جدیدی از ارائه ی آمار مسافران نوروزی توسط مدیرکل راه آهن شمال شرق استان(شاهرود) !!!
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل راه آهن شمال شرق(1) گفت : میانگین روزانه ورود مسافران نوروزی از طرق قطار به استان سمنان بیش از هزار و 500 نفر است که این رقم نسبت به سال گذشته پنج درصد رشد را نشان می دهد.

 

به گزارش سمنان لاینازایرناحمید درباغ عنبران افزود : ورود مسافران به ایستگاه های نوروزی در شهرستان های استان سمنان بسیار قابل توجه است و روزانه 672نفر از طریق ایستگاه راه آهن، وارد شهرستان سمنان می شوند.


وی ورود مسافران نوروزی از طریق قطار به شهرستان های دامغان وشاهرود را بیش از 900نفر اعلام و اضافه کرد : همچنین از طریق قطار مسافرتی، روزانه 704 نفر از گردشگران از شهرستان شاهرود به سایر استان ها مسافرت می کنند.


وی اظهار داشت : روزانه 53 هزار و 200 نفر از مسافران ترانزیتی نوروزی از طریق قطارهای مسافربری از استان سمنان عبور می کنند که پیش بینی می شود این رقم تا پایان تعطیلات نوروزی به یک میلیون و64هزار نفر برسد.
درباغ عنبران پیش بینی کرد تا پایان تعطیلات نوروزی بیش از 32 هزار نفر گردشگر نورزی از طریق قطار های مسافر بری وارد استان سمنان شوند و بیش از 30 هزار نفر از استان خارج شوند.

سمنان لاین – همانطور که مشاده میشود در ارائه ی آمار ورودی به شهرستان ها که مرکز استان بیشتر از سایر شهرستان ها بوده جناب درباغ عنبران که در شاهرود مستقرمیباشند با تجمیع آمار ورودی شهرستان های شاهرود و دامغان از تفکیک هر شهرستان خودداری کرده اند و در همان حال آمار خروجی مسافر از ایستگاه شاهرود را بطور مجزا گفته اند بدون اینکه اشاره ای به مرکز استان و سایر شهرستان ها داشته باشند.

این در حالیست که تمام ادارات کلی که در مرکز استان واقع شده اند در بسیاری موارد حتی توجه بیشتری به سایرشهرستان ها داشته که انشاا…در آینده ای نزدیک بطور مصداقی به آن خواهیم پرداخت .

لازم به ذکراست  چندی پیش در نشست جمعی از موثرین سمنان با دکتر پورسیدآقایی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران انتقاداتی از این اداره کل مطرح شد و پس از پیگیری و ملاقات مجدد خبرنگار سمنان لاین با دکتر پورسیدآقایی تعیین پیمانکاران جدید  برای مرکز استان و  اینکه تمام کمبودهای ایستگاه راه آهن سمنان  برطرف خواهد شد را از نتایج آن نشست برشمرد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب