19:11:48 - دوشنبه 28 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امسال نخستین پارک اختصاصی بانوان استان سمنان در دامغان به بهره برداری می رسد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 شهردار دامغان گفت: برای نخستین بار در استان سمنان، پارک اختصاصی بانوان به وسعت 40هزار مترمربع در این شهرستان در سال جاری به بهره برداری می رسد.

به گزارش سمنان لاین ازایرنامسلم نصرتی افزود : برای این پروژه رفاهی و تفریحی ویژه بانوان که دارای از جمله امکانات ورزشی جایگاه عرضه کتاب و محصولات فرهنگی است تاکنون بیش 10 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی هزینه اتمام این پروژه را 15 میلیارد ریال برآورد و اظهار امیدواری کرد این طرح استانی تا پایان مهر ماه امسال به بهره برداری برسد.
وی احداث مکان مناسب پیاده روی برای مسافران نوروزی در بلوار راه آهن به طول هزار و 400 متر و ایجاد پارکبان های الکترونیکی برای کاهش ترافیک شهری ، مناسب سازی ورودی های شهرستان ، گلکاری میادین شهری و معابر و احداث نمادهای نوروزی سال جدید را از جمه اقدامات این نهاد برشمرد.
نصرتی اضافه کرد : احداث 13 اتاقک اقامتی در پارک دانشجو شهرستان با همکاری اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان و احداث و نظافت دایمی سرویس های بهداشتی برای رفاه مسافران نوروزی را از دیگر اقدامات شهرداری دامغان در ایام نوروز است.
مسجد ناریخانه دامغان و امامزاده جعفر (ع) و چشمه علی از جمله مکان های گردشگری و تاریخی و زیارتی شهرستان دامغان است.
شهرستان دامغان از شمال به استان مازندران و گلستان، از شرق به شاهرود ،از جنوب به اصفهان و از باختر به شهرستان سمنان محدود است.
این شهرستان 90 هزار نفر جمعیت دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب