18:11:25 - جمعه 25 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منتخب مردم شاهرود مطرح کرد ؛ ریشه‌کنی تورم، رکود، بیکاری و فقر اولویت سال 95
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارشسمنان لاین ازفارس سیدحسن حسینی‌شاهرودی امروز اظهار داشت: تردیدی نیست که ایرانیان یک سال دیگر دشمن بدخواه را پشت در‌های طمع‌ورزی متوقف کردند و به بالندگی و سی و هفت سالگی انقلاب خود بالیدند.

وی تصریح کرد: مردم در عرصه داخلی نیز با برگزاری دو انتخابات سرنوشت‌ساز و مشارکتی ستودنی، بر دل‌بستگی خود به مواریث گران‌قدر شهیدان که جمهوری اسلامی، قانون اساسی و اصل مترقی ولایت‌فقیه است، تأکید کردند.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس دهم گفت: مردم شریف ایران اسلامی با درک صحیح از عظمت خود در جغرافیای سیاسی جهان و توجه به دل‌های مشتاق میلیون‌ها انسان حق‌طلب و آزادی‌خواه که در گستره گیتی چشم به نهضت حیات‌بخش ما دارند، می‌دانند که رسالتی خطیر و فزاینده در پیش رو دارند.

حسینی‌شاهرودی بیان داشت: مردم مؤمن ما باور دارند که انقلاب اسلامی درآمدی بر انقلاب جهانی دادگر جهان‌گستر موعود است؛ پس در این مسیر باید سلاح استقلال و آنگاه توسعه متوازن و فراگیر خود را بیش از گذشته کارآمد کنند.

وی تصریح کرد:‌بر مسئولان نظام اسلامی است که بدانند توجه به اقتصاد مقاومتی و برداشتن چشم امید از جبهه استکبار و تکیه‌ بر ظرفیت‌ها و استعدادهای درون‌زای ملت، اصلی اصیل و لازم‌الرعایه در قاعده حکمرانی امروز است.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس دهم گفت: امیدواریم عفریت تورم، رکود، بیکاری و فقر زیر چرخ‌های صنعت، اقتصاد و تولید ثروت ملی از بین رفته و رایحه خوش رفاه، آسایش و عدالت اجتماعی بر جان نشیند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب