10:24:47 - چهار شنبه 16 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش 67 درصدی مصدومیت های چهارشنبه آخر سال در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان از کاهش 67 درصدی مصدومیت ها در چهارشنبه آخر سال خبر داد و گفت : 19 نفر به علت رفتارهای پر خطر و سلب امنیت وآرامش مردم به مرجع قضایی معرفی شدند.

سردار روح الامین قاسمی روز چهارشنبه  با بیان این که در مجموع استان سمنان شب آرامی را در چهار شنبه آخر سال پشت سر گذاشت ، افزود : تعداد مصدومیت ها این روز نسبت به سال قبل 67 درصد کاهش داشته است.
وی اظهار داشت : از شش نفری که دیشب و به علت مصدومیت ناشی از آتش یا انفجار در استان مصدوم شدند پنج نفربه طور سرپایی مداوا شدند و فقط یک نفر در بیمارستان بستری شد.
وی ادامه داد : با حضور هدفمند و گسترده ماموران پلیس در معابر عمومی 19 نفر که با رفتار های پر خطر خود ایجاد ناامنی کردند به مرجع قضایی معرفی شدند.
این مسؤل انتظامی تصریح کرد: در مجموع در سطح استان یک دستگاه وسیله نقلیه دچار آتش سوزی شد.
به گفته سردار قاسمی با برنامه ریزی های بسیار خوب و اجرای برنامه های گوناگون پیشگیرانه خوشبختانه هر سال شاهد حوادث کمتری در چهرشنبه آخر سال هستیم.
وی همچنین از کشف 12 هزار و 483 عدد مواد محترقه کم وپر خطر در روز و شب گذشته در سطح استان خبر داد.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به برخی رفتارهای نادرست و خطر ساز در لحظه تحویل سال ، خاطرنشان کرد: برنامه ها و تدابیرپیشگیرانه پلیس با قوت ادامه دارد و هر فردی که نظم و امنیت جامعه را به هم بریزد با برخورد قاطع پلیس مواجه خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب