5:37:55 - دوشنبه 14 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واژکونی خودرو در محور شاهرود- سبزوار یک کشته و 3 زخمی برجا گذاشت
کانال تلگرام سمنان لاین

معاون اورژانس 115 شاهرود گفت: براثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند، درجاده شاهرود- سبزوار در محور سراسری تهران- مشهد، یک نفراز سرنشینان کشته و سه نفر زخمی شدند.

 

ناصرسلمانپور زمان وقوع این حادثه را ساعت 7:10دقیقه دوشنبه و محل دقیق آن را کیلومتر 105 شاهرود- سبزوار در محدوده کاروانسرای میاندشت میامی ذکر کرد.

وی گفت: نیروهای اورژانس به محض اطلاع به محل اعزام شدند و با انجام اقدامات اولیه ، مصدومان را به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل کردند.

سلمانپور ادامه داد: با ارائه خدمات تخصصی مورد نیاز از سوی پزشکان بیمارستان امام حسین (ع) وضعیت عمومی مجروحان مساعد بوده و رو به بهبودی است.

در جاده سراسری تهران – مشهد در محدوده شاهرود و میامی حوادث رانندگی نسبتا زیادی روی می دهد که اغلب آنها واژگونی خودروهاست.

کارشناسان ، علت اصلی این واژگونی ها را خستگی و خواب آلودگی رانندگان اعلام می کنند، که با اندکی استراحت از بروز این حوادث ناگوار جلوگیری خواهد شد.

افزایش مسافرت ها در تعطیلات نوروزی گسترده تر می شود ، برای اجتناب از این حوادث ، احتیاط ، رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و توصیه های پلیس راه الزامی است.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب