17:59:24 - دوشنبه 14 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندارسمنان ؛ نداشتن فرودگاه چالش مهم مرکزاستان
کانال تلگرام سمنان لاین

 فرماندار سمنان کمبود آب آشامیدنی،کمبود مدرسه و بهره برداری نرسیدن فرودگاه بعد از 40 سال از شروع ساخت آن را از جمله چالش های اساسی این شهرستان برشمرد.

به گزارش سمنان لاین ، سیدعباس دانایی روز دوشنبه در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان سمنان افزود: مصرف سرانه آب مصرفی شهروندان سمنانی نسبت به شهرستان های دیگر استان بسیار زیاد بوده و این امر مشکل کمبود آب آشامیدنی و کشاورزی را در شهرستان بوجود آورده است.
وی با اشاره به وجود 20 درصد آب در مخازن ذخیره سازی آب این شهرستان اظهار امیدواری کرد با پیگیری های موثر استاندار و دستور رئیس جمهور ، مشکل کمبود آب استان سمنان برطرف شود.
فرماندار سمنان خاطرنشان کرد : در سال جاری 2 هزار و هفت نفر دانش آموز جدید به مقاطع تحصیلی در استان سمنان اضافه شدند که هزار و 740 نفر دانش آموز از این تعداد مربوط به شهرستان سمنان بوده است.
دانایی تعداد مدارس دو نوبته در شهرستان سمنان را 12 مدرسه اعلام و اضافه کرد : در مجتمع مسکن مهر این شهرستان با 35 هزار نفر جمعیت فقط سه مدرسه وجود دارد که کمبود مدرسه در این شهرستان نگران کننده است.
وی تصریح کرد: یکی از شاخص های برخورداری در مرکز استان وجود فرودگاه است که متاسفانه با کارشکنی های صورت گرفته از سال 1354 تاکنون این سرمایه استانی به بهره برداری نرسیده است.
وی تاکید کرد: با رویکرد مثبت استاندار و اتخاذ بودجه کافی ، گامی اساسی برای اتمام و بهره برداری از فرودگاه سمنان بر داشته شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب