11:10:03 - شنبه 12 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خواسته ی مردم سمنان در تغییر زمان حرکت قطارمحلی سمنان – مشهد در گفتگوی سمنان لاین با معاون مسافری راه آهن جمهوری اسلامی ایران مطرح شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 اداره کل راه آهن شمالشرق (1) روز شنبه برنامه جرکت قطارهای مسافری حد فاصل 25اسفند تا 15فروردین 95 را برای استفاده مردم استان سمنان و زائران امام رضا(ع) اعلام کرد.

 

به گزارش سمنان لاین ، براساس اعلام این اداره کل؛ برنامه حرکت قطارها در این مدت به شرح زیر خواهد بود.
سمنان- تهران —– حرکت از سمنان 6:00 ورود به تهران 9:00
تهران- سمنان —- حرکت از تهران 16:00 ورود به سمنان 18:55
سمنان-مشهد — حرکت از سمنان 13:50 ورود به مشهد 22:45
مشهد- سمنان — حرکت از مشهد1:20 ورود به سمنان 10:25
شاهرود-مشهد — حرکت از شاهرود 12:30 ورود به مشهد 18:55
مشهد -شاهرود حرکت از مشهد 1:50 بامداد ورود به شاهرود 8:10


سمنان لاین / اما آنچه که مایه ی انتقاد مردم مرکز استان از راه آهن شمالشرق (1) مستقر در شاهرود میباشد تغییر زمان قبلی قطار محلی سمنان- مشهد وبالعکس است که تقریبا شرایط مناسبی داشت لیکن در حال حاضر و با ساعت های حرکت فعلی متاسفانه  نارضایتی کلیه مسافران حرم رضوی مردم سمنان را به همراه داشته است.

چراکه با این برنامه ی  فعلی هم در زمان رسیدن به مشهدمقدس و هم زمان بازگشت و سرگردانی 12 ساعته با توجه به ساعت تحویل هتل ها و زمان حرکت قطار از یکسو  و همینطور زمان رسیدن قطار به سمنان که تقریبا با ازبین رفتن یک روز کاری همراه شده ، لزوم بازنگری در این خصوص  برای مدیران راه آهن شمالشرق ضروری میباشد.

لازم به ذکر است  در گفتگوی  سمنان لاین با سید محمد راشدی معاون مسافری راه آهن جمهوری اسلامی ایران در تهران با توجه به  گراف های فنی در تردد قطارهای بسیار این مسیر و پیچیدگی آن  ، موضوع تغییر ساعت حرکت این قطار  در دست بررسی قرار گرفت.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب