7:25:27 - شنبه 12 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استقرار پایگاه های نوروزی اورژانس علوم پزشکی در محورهای ارتباطی استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان از استقرار پایگاه های اورژانس این دانشگاه در ورودی هشت شهرستان این استان برای خدمات رسانی مطلوب به مسافران نوروزی خبر داد.

 

به گزارش سمنان لاین ازدانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان ،علی گوهری گفت : این پایگاه های اورژانس در ورودی ها و مناطق پرتردد همه شهرستان های این استان به صورت شبانه روزی آماده کمک و خدمت رسانی به مسافران نوروزی است.
وی اظهار داشت : در روزهای تعطیل عید ، کلینک های تخصصی و بیمارستان های استان سمنان برای ارایه خدمات به بیماران باز به صورت شبانه روزی باز خواهد بود.
گوهری ادامه دادد: تسهیلات نوروزی به مدت 20 روز در سراسر استان از 25 اسفند تا 15 فروردین بیمارستان ها و کلنیک های تخصصی علاوه بر خدمات همیشگی ،به صورت شبانه روزی به بیماران ارایه خواهد شد.
وی ادامه داد: به دلیل قرار گرفتن جاده حرم تا حرم غرب به شرق کشور در نزدیکی شهرستان های سمنان، دامغان و گرمسار خدمات رسانی بیشتری در این سه شهرستان به مسافران انجام خواهد شد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان سمنان گفت: در روز های تعطیل به دلیل سفرهای نوروزی و تعداد زیاد گردشگران ،کارکنان و گروهای پزشکی در بخش داخلی بیمارستان ها ادغام خواهند شد.
گوهری ادامه داد : علاوه بر استقرار پایگاه اورژانس ، با توزیع دفترچه های پزشکی و بهداشتی برای پیشگیری از بیماری های محتمل در سفر ، برنامه ریزی کامل، انجام شده است.
گوهری تصریح کرد : برای اولین بار در استان سمنان کلنیک های دندانپزشکی در شهرستان سمنان همانند سایر بخش های پزشکی برای شهروندان سمنانی و مسافران خدمات ارایه می کند.
وی با بیان این که جامعه پزشکی همانند سایر سازمان ها ستاد نوروزی آمادگی کامل برای ارایه خدمات مطلوب به گردشگران را دارد اظهار امیدواری کرد با همکاری سایر بخش ها، مسافران در این استان با خاطره خوش به سفر خود ادامه دهند.
سالانه بیش از 20 میلیون زائر امام رضا (ع) و مسافر از محورهای ارتباطی سمنان عبور می کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب