16:20:21 - جمعه 11 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تراژیک افتتاح یک باب منزل مسکونی تحت عنوان مرکز رشد سمنان!!!
کانال تلگرام سمنان لاین

پارک و مرکز رشد واقع در شاهرود

 

 

و این هم مرکز رشد افتتاح شده در سمنان!!!!

 

نویسنده ؛ داود سمنانی

بنام خدا

قابل توجه مدعياني كه  آمار ارائه شده در مجموعه ی پارک علم وفناوری استان (شاهرود) و مراکز رشد  را مي بينند و لب فرو ميبندند.

چرا تمامي روساي پارك علم و فناوري استان سمنان مستقر در شاهرود از ابتداي تاسيس ا كنون بايد از اعضاي هييت علمي دانشگاه شاهرود باشند؟

مگر ما استاد قابل و كارآفرين دامغاني يا گرمساري يا سمناني يا مهدي شهري يا سرخه اي يا شهميرزادي و ميامي و بسطامي نداريم؟

با چه توجیهی مركز رشد سمنان بعنوان مركز رشد مركز استان در يك خانه بنا شود و مركز رشد شاهرود در شكل و شمايل قصر ساخته شود؟

كاش رييس پارك استان ميفرمود چقدر هزينه در هريك از مراكز رشد استان صورت گرفته و سهم سمنان مظلوم از اين بودجه در مقايسه با بودجه چندين ميلياردي شاهرود هم در ستاد پارك استان و هم در مركز رشد كاخ گونه شاهرود چقدر است؟؟؟؟

آقاي استاندار شما را بخدا به داد مظلوميت جوانان فرهيخته و كار آفرين برسيد كه در زير فشار  برخي مسيولين و بي عدالتي هاي متعصبانه آنان له ميشوند و دم برنمي آورند.

آقاي استاندار بد نيست خاطره اي را برايتان بازگو نمايم .

در سفر دوم دولت آقاي احمدي نژاد جلسه اي با حضور روساي دانشگاهها و پارك استان در محل استانداري استان برگزار گرديد و قرار شد هريك از مسيولين نيازهاي خود و دانشگاهها و پارك هاي خور را بيان نمايند تا در مصوبات سفر گنجانده شود.
 
نماينده پارك استان كه از شاهرود تشريف آورده بودند با كمال افتخار گفتند خوشبختانه ماهيچ كمبود و مشكلي نداريم فقط خواهشمندم دستور فرماييد مقداري وسايل بازي در اختياراين پاك قرار گيرد تا در فضاي سبز پارك قرار دهيم و اگر اين وسايل بدن سازسي باشند بهتر خواهد بود.

آقاي استاندار دردمندانه مينويسم وقتي پارك استان به اذعان نماينده آن هيچ مشكلي در پارك ندارند جز وسايل بدن سازي و بازي و در همان حال مركز استان حتي يك متر مربع فضاي كالبدي براي استقرار واحدهاي دانش بنيان ندارد چگونه ميتوان دم از توسعه متوازن و عدالت محورانه زد؟؟؟؟

استاندار عزيز و محبوب و فرهيخته سمنان به تدبير شما براي تمام شدن تشويش بي عدالتي در سمنان مظلوم ايمان داريم.

به قول حضرت حافظ

ساقيا لطف نمودي قدحت پرمي باد

كه به تدبير تو تشويش خمار آخر شد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب