18:59:11 - چهار شنبه 9 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز بهره برداری بیش از هزار و 200 واحد مسکن مهر در استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 بیش از هزار و 200 واحد مسکن مهر در استان سمنان روز چهارشنبه با حضور قائم مقام وزیر مسکن و شهرسازی در سمنان به طور همزمان افتتاح شد.

 آئین بهره برداری و افتتاح همزمان واحدهای مسکونی مهر استان سمنان، در مجتمع 272 واحدی مسکن مهر سمنان با حضور احمد اصغری مهر آبادی، قائم مقام وزیر راه و شهر سازی در مسکن مهر برگزار شد.
واحدهای افتتاح شده در این آئین، با زیربنای 90 تا 140 مترمربع بنا شده اند و دارای تسهیلات 300 میلیون ریالی هستند.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در این آئین گفت: از ابتدای سال 94 تاکنون 680 هزار واحد مسکونی مهر در کشور به بهره برداری رسیده است و تا پایان سال این تعداد به 700 هزار واحد می رسد.
احمد اصغری مهرآبادی افزود : با افتتاح واحدهای مسکن مهر تاکنون، دو میلیون و 500 هزار نفر در کشور خانه دار شده اند.
مهر آبادی در حاشیه این آئین به خبرنگاران گفت: 118 هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی در کشور وجود دارد که برای واگذاری این واحدها ، برخی شرایط واگذاری دو مرحله ای و برخی حذف شده است.
وی با بیان این که آگهی یک ماهه تغییر در شرایط واگذاری مسکن مهر از فردا اعلام می شود، خاطرنشان کرد: بر اساس آگهی یک ماهه ای که از فردا ابلاغ می شود، متقاضیانی که متاهل و سرپرست خانوار باشند و از امکانات دولتی نظیر خانه و زمین مسکونی استفاده نکرده باشند می توانند ، برای دریافت واحدهای مسکونی مهر اقدام کنند.
مهر آبادی خاطرنشان کرد: این آگهی تا یک ماه معتبر است و درصورتی که پس از این مدت واحد مسکونی باقی مانده باشد، بقیه شرایط هم حذف می شود.
با حضور قائم مقام وزیر مسکن و شهرسازی در سمنان، همزمان با افتتاح این واحدهای مسکونی، طرح های یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان سمنان نیز فعالیت خود را آغاز کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب