10:14:52 - سه شنبه 8 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چهارمین جشنواره بورس ایده‌ها در دانشگاه سمنان برگزار شد
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیر مرکز کارآفرینی و و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از برگزاری چهارمین جشنواره بورس ایده‌ها در حوزه انرژی به همت مرکز کارآفرینی و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان خبر داد.

به گزارش سمنان لاین دکتر احسان برهانی با اعلام این خبر، اظهار کرد: بیش از 60 ایده به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که با رای هیات داوران هشت ایده به عنوان ایده‌های برتر شناخته شدند.

وی افزود: «جشنواره بورس ایده ها در حوزه انرژی» با هدف تحقق کسب ایده‌ها در زمینه انرژی، ارتقاء سطح علمی دانشجویان و علاقه‌مندان در حوزه انرژی و گسترش فناوري، خلاقيت و ايده‌پروري، برای چهارمین سال متوالی برگزار شد.

مدیر مرکز کارآفرینی و و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ضمن تقدیر از حامیان جشنواره، افزود: این جشنواره در 8 محور «تکنولوژی های نوین انرژی»، «تکنولوژی های انرژی هسته ای»، «اقتصاد، انرژی و محیط زیست»، «صرفه جویی و بهینه سازی انرژی»، «انرژی های تجدید پذیر»، «صنایع نفت، گاز و پتروشیمی»، «صنعت آب و برق» و «انرژی و بحران آب» برگزار شد.

برهانی اظهار داشت: شرکت‌کنندگان این جشنواره از دانشگاه‌های سراسر کشور، مدارس مقاطع مختلف تحصیلی، سازمان‌های دولتی و غیردولتی کشور و شرکت‌کنندگان آزاد بودند.

مدیر مرکز کارآفرینی و و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با بیان اینکه صاحبان ایده حاضر در این جشنواره درباره طرح ارائه شده خود توضیح دادند،گفت: در پایان این جشنواره، نفرات برگزیده در بخش‌های مخلف معرفی شدند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب