10:43:20 - دوشنبه 7 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
18 تفاهم‌نامه در حوزه گردشگری استان سمنان منعقد شد / تفاهم‌نامه برای احداث هتل در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: نخستین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان سمنان در بخش تخصصی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با امضای 18 تفاهم‌نامه در حوزه گردشگری پایان یافت.

 

به گزارش سمنان لاین به نقل از روابط ‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان، حسین خواجه‌بیدختی امروز اظهار داشت: نخستین همایش سرمایه‌گذاری استان سمنان با عنوان کومش، گنجینه فرصت‌ها در قالب چهار بخش تخصصی صنعت و معدن، کشاورزی، میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و زیرساخت خدمات شهری و انرژی برگزار شد.

وی گفت: در این همایش، حدود 300 سرمایه‌گذار، مسئول و مدیرکل ادارات و کارشناسان مربوط و منتخبان مجلس دهم حوزه‌های انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه، شاهرود و میامی و دامغان حضور داشتند.

وی با اشاره به انعقاد 18 مورد تفاهم‌نامه در حوزه گردشگری استان سمنان و در جریان برگزاری این همایش گفت: بر این اساس، سه تفاهم در حوزه گردشگری سلامت، 11 تفاهم احداث مجتمع گردشگری، یک تفاهم تکمیل، تجهیز و بهره‌برداری از مجتمع‌های خدماتی و بهداشتی بین راهی، دو تفاهم در حوزه تکمیل و تجهیز کمپینگ و یک تفاهم ایجاد مجتمع تفریح و سرگرمی انجام شد.

خواجه‌بیدختی افزود: هفت تفاهم‌نامه از این تعداد متعلق به شهرستان مهدی‌شهر و شامل کمپینگ، مجتمع تفریحی و سرگرمی و مجتمع گردشگری، دو تفاهم‌نامه مربوط به شهرستان سرخه شامل مجتمع گردشگری سلامت و یک تفاهم‌نامه مربوط به شهرستان گرمسار در زمینه ایجاد مجتمع گردشگری سلامت است.

وی گفت: مابقی تفاهم‌نامه‌ها نیز به شهرستان میامی با یک تفاهم در خصوص تکمیل، تجهیز و بهره‌برداری از کمپینگ گردشگری، دو تفاهم‌نامه برای ایجاد مجتمع گردشگری در شهرستان دامغان، دو تفاهم برای راه‌اندازی مجتمع گرشگری در شهرستان شاهرود و سه تفاهم‌نامه برای احداث هتل، مجتمع گردشگری، تکمیل، تجهیز و بهره‌برداری از مجتمع خدماتی و بهداشتی بین راهی در سمنان اختصاص دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب