13:04:13 - یکشنبه 6 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرکز خدمات سرمایه گذاری در سمنان با حضور معاون وزیر اقتصاد افتتاح شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 مرکز خدمات سرمایه گذاری استان سمنان، روز یکشنبه با حضور معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصاد و فنی ایران و جمعی از مسئولان استان افتتاح شد.

محمد خزاعی پس از آئین افتتاح این مرکز در بلوار شهید اخلاقی سمنان، در دیدار با کارکنان این مرکز گفت : فعالان اقتصادی در شرایط حاضر، پیشتازان رقابت های اقتصادی با دنیا هستند و مراکزی مانند خدمات سرمایه گذاری باید به بهترین شکل ممکن، مشکلات سرمایه گذاران را در حوزه های مختلف و در سریع ترین زمان برطرف کند.
وی سمنان را از استان های کم نظیر از نظر تنوع اقتلیم و فرصت های سرمایه گذاری دانست و خاطرنشان کرد: این استان زمینه جلب سرمایه گذاری در بخش های صنعت و معدن، کشاورزی، گردشگری و انتقال فناوری های نوین را دارد.
وی با اشاره به قرار داشتن سمنان در مسیر جاده ابریشم در گذشته و در مسیر ترانزیت شرق به غرب و شمال به جنوب در شرایط حاضر، یادآور شد: سرمایه گذاران برای فعالیت در استان سمنان با نگاهی فراتر از استان و با هدف بازار 400 میلیون نفر منطقه متمرکز شوند.
معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصاد و فنی ایران با اظهار خرسندی از فعالیت مرکز خدمات سرمایه گذاری در استان سمنان، هدف از این مرکز را تسهیل در امور اداری، هدایت سرمایه، تسهیل در اخذ استعلام ها و مجوزهای مورد نیاز فعالیت سرمایه گذاران عنوان کرد.
مرکز خدمات سرمایه گذاری استان سمنان، در زمینی به مساحت 220 مترمربع و با هزینه ای بالغ بر 500 میلیون ریال برای تجهیز، آماده شده است که با حضور 11 نماینده از بخش های دولتی مانند، امور اقتصادی و دارایی، امور مالیاتی، حفاظت محیط زیست، میراث فرهنگ، صنایع دستی و گردشگری، منابع طبیعی ،جهادکشاورزی، صنعت و معدن، فرمانداریها به منظور راهگشایی متمرکز برای بهبود روند سرمایه گذاری علاقه مندان ایجاد شده است.
محمد خزاعی در اولین همایش سرمایه گذاری استان سمنان که با پیش بینی سرمایه گذاری در 99 طرح و انعقاد 51 تفاهم نامه شامل 22 تفاهم نامه در بخش زیرساخت، انرژی و خدمات شهری ،17 تفاهم نامه در بخش میراث فرهنگی و گردشگری، هفت تفاهم نامه در بخش کشاورزی و پنج تفاهم نامه در بخش صنعت و معدن حضور یافت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب