13:18:09 - یکشنبه 6 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار سمنان ؛ به‌زودی شهروندان شاهد تغییرات عمده‌ای در فضای سبز شهری خواهندبود
کانال تلگرام سمنان لاین

شهردار سمنان با ابراز نارضایتی از سرانه فضای سبز این شهر گفت: به‌زودی شهروندان شاهد تغییرات عمده‌ای در فضای سبز شهری، پارک‌ها، رفوژها و بلوارها خواهند بود.

به گزارش سمنان لاین ازفارس شهردار سمنان امروز در حاشیه مراسم روز درختکاری در پارک کوهستان  اظهار داشت: از فضای سبز فعلی در شهر سمنان رضایت کافی ندارم.

حسین موسوی گفت: شهرداری سمنان برای توسعه فضای سبز شهری برنامه‌های خوبی را در دست اجرا دارد و تلاش می‌کنیم تا فضایی بانشاط و با طراوت همراه با کاشت گونه‌های مقاوم و پایدار و سبز داشته باشیم.

شهردار سمنان از تبدیل پارک کوهستان به تفرجگاه باطراوت شهری خبر داد و گفت: در نظر داریم تا این پارک را به پارکی الگو و نمونه تبدیل کنیم و شهروندان اوقات فراغت خود را در این پارک مصفا و با امکانات سپری کنند.

موسوی اظهار داشت: در گذشته، گونه‌های خوب و مقاومی مانند سرو خمره‌ای شیراز در شهر سمنان وجود داشت که متأسفانه با کار غیرکارشناسی، گونه‌های نامناسبی مانند اکالیپتوس جایگزین آن شد که اصلاً گونه مناسبی برای شهر نیست.

وی با بیان این‌که کار کارشناسی درباره استفاده از گونه‌های مناسب برای توسعه فضای سبز شهری صورت گرفته است، تصریح کرد: به‌زودی شهروندان شاهد تغییرات عمده‌ای در فضای سبز شهری، پارک‌ها، رفوژها و بلوارها خواهند بود.

شهردار سمنان خاطرنشان کرد: با توجه به کویری بودن شهر سمنان، توسعه و نگهداری فضای سبز نیازمند مشارکت و همراهی و حمایت همه شهروندان است و امیدواریم شهروندان در این زمینه با شهرداری تعامل خوبی داشته باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب