18:30:20 - شنبه 5 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیت ا… شاهچراغی در نشست با نمایندگان منتخب مردم شهرستان های استان سمنان ؛ محلی عمل‌کردن نمایندگان در استان‌ها به وحدت لطمه وارد می‌کند
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده ولی‌فقیه در استان و منتخب مردم استان سمنان در خبرگان رهبری، معتقد است: محلی عمل‌کردن نمایندگان در استان‌ها به وحدت لطمه وارد می‌کند.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا آیت الله سیدمحمد شاهچراغی در نشست با نمایندگان منتخب مردم شهرستان های استان سمنان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان سمنان امتیازات زیادی دارد گفت: در کنار موانع و مشکلات، نباید امتیازات را نادیده گرفت و در تقویت آنها باید تلاش بیشتری کرد.

وی وحدت را یکی از مهمترین امتیازات معنوی این استان دانست و اظهار کرد: وحدت رمز پیروزی است و لازمه موفقیت و پیشرفت استان وحدت و همدلی است.

این عضو خبرگان رهبری چهارم و پنجم، افزود: نمایندگان مردم نیز باید با یکدیگر وحدت داشته باشند و پاسدار این اتحاد در استان باشند.

شاهچراغی بر لزوم نگرش استانی نمایندگان استان تاکید کرد و گفت: یکی از مصادیق وحدت، همکاری نمایندگان در استان است چرا که هر شهری در استان که پیشرفت کرده و مشکلاتش حل شود امتیازی برای استان است.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزود: اگر بنا باشد هر نماینده‌ای محلی عمل کند و فقط به حوزه انتخابیه خود بیندیشد به وحدت لطمه می‌خورد و موفقیتی حاصل نمی‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه سمنان بابیان اینکه دست خداوند با جماعت است اظهار کرد: موفقیت در سایه باهم بودن بدست می‌آید و با هم فکری و همدلی سرعت پیشرفت استان بیشتر می‌شود.

شاهچراغی با بیان اینکه دفتر نمایندگان در شهرستان‌ها نقش مهمی در مسائل شهرها و ارتباط با مردم دارد به نمایندگان توصیه کرد مسئولان دفتر خود را از افراد خوشنام، خوش‌فکر و کاردان برگزینند تا در رسیدگی به مراجعات مردم و مسائل حوزه انتخابیه خللی وارد نشود.

شاهچراغی بر استفاده نمایندگان از افراد باتجربه و متدین و دوری از اطرافیان بدنام تاکید کرد و گفت: نمایندگان از اطرافیان منحرف دوری کنند تا در کار خود به مشکل نخورند.

وی با اشاره به مشکلات فراوان مردم و استان از نمایندگان منتخب خواست توان و تمرکز خود را بر حل مشکلات مردم و استان قرار دهند و اعتماد مردم را به درستی پاسخ دهند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب