15:22:45 - جمعه 4 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه شاهرود: تغییر70درصدی نمایندگان بیانگر سلامت انتخابات است
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 امام جمعه شاهرود گفت: تغییر 70درصد نمایندگان مجلس ،بیانگر سلامت ،صحت و پویایی انتخابات است.

 حجت الاسلام محمود ترابی شاهرودی در خطبه های نماز جمعه شاهرود در حسینیه اعظم قلعه با اشاره به برخی شیطنت های تبلیغاتی و عدم راهیابی برخی بزرگان و چهره های نام آشنا به مجلس خبرگان ؛ افزود: مردم ایران نیاز به قیم ندارند و خود در مورد آینده کشور تصمیم می گیرند. 
وی با بیان اینکه برخی فتنه گران هم با رای دادن در این دوره از انتخابات حرف های گذشته خود را نقض کردند و نادرستی آن را پذیزفتند ،تصریح کرد: این کار آنها نشانه قبول داشتن سلامت انتخابات و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
وی با اشاره به اینکه ملاک انتخاب نماینده در مجلس خبرگان رهبری برای هر یک میلیون نفر جمعیت یک نماینده است ادامه داد : از شهرستان 250 هزارنفری شاهرود پنج نفر از نخبگان و علمای طراز اول از نقاط مختلف کشور به این مجلس راه یافته اند.
خطیب جمعه شاهرود ادامه داد: راهیابی این افراد به مجلس خبرگان نشان داد که عنصر شاهرود موثر است و روحانیون این خطه از ظرفیت های بالای علمی و انقلاب برخوردار هستند.
امام جمعه شاهرود گفت: تعدادی از استعدادهای حوزوی این شهرستان در حوزه های علمیه نجف ،قم و مشهد فعالیت می کنند که این موضوع مایه افتخار کشور است.
وی با تقدیر از مسئولان برگزار کننده انتخابات گسترده و پرشور در سراسر کشور گفت : تلاش تمامی اعضا دخیل در این امر ستودنی است که با سلامت و امنیت کامل این انتخابات به پایان رسید.
ترابی از رسانه های محلی و سراسری در ایجاد شور و هیجان و انعکاس دقیق و به موقع اخبار انتخابات در شاهرود که همگام با تدابیر رهبری و توضیح معظم له در صف بندی های دروغین ،گامهای موثری برداشتند، تقدیر کرد.
وی در آسیب شناسی انتخابات هفتم اسفند در کشور گفت: هزینه های سنگین انتخاباتی موجب می شود برخی افراد مستعد اما کم بضاعت نتوانند در ابن رفابت سنگین شرکت کنند. ترابی با تقدیر از مسئولان آموش و پرورش شاهرود در پذیرایی از مسافران ایام نوروز تاکید کرد: معلمان نباید با اشاراتی دانش آموزان را به تعطیلی پیش از موعد قانونی تشویق کنند.
وی از نماینده منتخب مردم شاهرود و میامی در مجلس دهم خواست ، تمام توان و تلاش خود را در تحقق وعده ها و خواسته های به حق مردم به کار گیرد و خود را وقف انقلاب و رهبری نماید.
امام جمعه شاهرود همچنین رحلت عالم ربانی و یار دیرین امام و رهبری ،آیت الله عباس واعظ طبسی را به عموم مردم و دوستداران نظام تسلیت گفت.
ترابی برگرامی داشت منابع طبیعی تاکید کرد و ادامه داد: مساله آلودگی هوا،ریزگرد ها و غبار برای سلامت و بقای بشر بسیار خطر ناک است .
وی از مردم خواست اگر نمی توانند برای کاشت نهال ،گل و گیاهان اقدام کنند حدالاقل در حفظ و حراست منابع طبیعی کوشا باشند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب