7:51:16 - چهار شنبه 2 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز اجرای طرح نظارتي ویژه نوروز در استان سمنان با انجام روزانه 400 بازرسي از واحدهاي صنفي
کانال تلگرام سمنان لاین

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از آغاز اجراي طرح نظارتي ویژه نوروز در استان خبر داد و گفت: در اين طرح بازديد هاي روزانه از واحد‌هاي صنفي و سطح عرضه انجام مي‌شود.

به گزارش سمنان لاین بهروز اسودي با اعلام این خبر افزود: در اين طرح که از 15 اسفندماه آغاز می‌شود و به مدت یک ماه ادامه دارد روزانه در حدود 400 بازرسي توسط كارشناسان نظارت و بازرسي این سازمان و بازرسان و ناظران افتخاري از واحد‌هاي صنفي استان سمنان انجام مي‌شود.

وی تصریح کرد: این بازرسی‌ها نظر به اقتضای شرایط حساس ایام پایانی سال و با توجه به افزایش تقاضای عمومی برای بسیاری از کالاها و خدمات در این ایام و تعطیلات نوروز ، لزوم پایش وضعیت بازار کالا و خدمات به ویژه کالاهای اولویت دار و همچنین به منظور پوشش فعالیتهای نظارتی بر سطح مراکز فعال تجاری واقتصادی استان و جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها انجام می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان ادامه داد: بالغ بر 55 نفر در استان سمنان به عنوان بازرسان و  ناظران افتخاري و كارشناسان نظارت و بازرسي فعاليت دارند که وضعیت نرخ کالا وخدمات موجود ، کمبود و فراوانی کالا وخدمات ضروری اولویت دار در سطح عرضه را بصورت ویژه و شبانه روز رصد می نمایند و عملكرد واحد‌هاي صنفي استان سمنان در ايام نوروز را زير ذره بين دارند.

وی اظهار داشت: كشيك‌هاي نوروزي و گشت‌هاي نظارت و بازرسي در ايام نوروز، مانند ساير روزها فعال هستند و با هرگونه تخلف در واحد‌هاي صنفي، سطح عرضه و… برخورد می‌شود.

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تأكيد كرد: هم استانی‌ها نيز مي‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی ، کم فروشی ، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه ، عدم صدور صورتحساب و …. از سوي واحد هاي صنفي، با شماره تلفن گويا 124 سامانه ستاد خبري سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گزارش کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب