17:49:36 - سه شنبه 1 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرگ 250 نفر در حوادث جاده‌ای استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان از افزایش هفت درصدی تلفات جاده‌ای در این استان خبر داد و گفت: طی 10ماهه امسال 250 نفر در حوادث جاده‌ای این استان جان باخته‌اند.

به گزارش سمنان لاین از روابط عمومی پزشکی قانونی استان سمنان دکتر ابراهیم شاطری با اعلام این خبر اظهار کرد: شمار کشته‌های حوادث جاده‌ای در استان در مقایسه با حوادث برون شهری، درون شهری و روستایی این استان در مدت مشابه سال گذشته هفت درصد افزایش داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تصریح کرد: از مجموع تلفات حوادث رانندگی 10 ماهه سال 94، در استان سمنان 165 نفر مرد و 85 نفر زن بودند.

وی با اشاره به محل وقوع تصادفات منجر به فوت ،اظهار داشت: بیشترین تلفات حوادث رانندگی با 202 مورد در جاده‌های برون شهری، 38 مورد در مسیرهای درون شهری و 10 مورد در جاده های روستایی گزارش شده است.

شاطری گفت: در این مدت، سه هزار و 690 مصدوم حوادث رانندگی به مراکز پزشکی قانونی استان سمنان مراجعه کردند که از این تعداد دو هزار و 341 نفر مرد و یک هزار و 349 نفر زن بودند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان اضافه کرد: مصدومین حوادث رانندگی 10 ماهه سال 94 به نسبت مدت مشابه سال قبل، 9 درصد افزایش یافته است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان با اشاره به آمار تلفات جاده‌ای در دی‌ماه امسال، گفت: در دی امسال 14 نفر شامل هشت مرد و 6 زن جان خود را در تصادفات جاده‌ای استان از دست دادند و تعداد مصدومین حوادث رانندگی در این مدت 262 نفر بوده است.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب