13:15:16 - دوشنبه 29 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با تلاش پلیس استانهای سمنان و قم؛ خیارهای تریاکی به تهران نرسید
کانال تلگرام سمنان لاین

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان از کشف یک محموله 70 کیلویی تریاک در بار خیار در عملیاتی مشترک با ماموران انتظامی این استان و استان قم خبر داد.

به گزارش سمنان لاین از  مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان سمنان ، سرهنگ خلیل نثاری افزود : با پیگیری و بررسی های ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان بر روی عناصر اصلی حمل و قاچاق مواد مخدر، اطلاعاتی در مورد انتقال یک محموله مواد مخدر از کرمان به تهران به دست آمد.
سرهنگ نثاری اظهار داشت : در ادامه تحقیقات چگونگی این انتقال نیز مشخص شد و هماهنگی لازم با مرجع قضائی برای اجرای ماموریت انجام شد.
این مسئول انتظامی تصریح کرد : با اجرای عملیات مشترکی با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم ، این محموله که با یک دستگاه کامیونت در حال حمل بود در مسیر کاشان – قم متوقف شد.
وی ادامه داد: سوداگران مرگ در پوشش حمل تره بار ، 70 کیلو تریاک را در بار خیار به طرزی بسیار ماهرانه جاساز کرده بودند که با تلاش پلیس ناکام ماندند.
نثاری ادامه داد : در این عملیات دو قاچاقچی مواد دستگیر ، یک دستگاه خودرو توقیف و سه دستگاه تلفن همراه کشف و ضبط شد.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان ضمن قدردانی از همکاری و هم افزایی ماموران انتظامی استان قم ، بر نقش مهم خانواده ها و تمام دستگاه ها و نهادهای اجتماعی در ریشه کنی بلای خانمانسوز اعتیاد تاکید و گفت: برای نیل به جامعه ای عاری از اعتیاد، برخورد قاطع پلیس با سوداگران مرگ تشدید می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب