10:14:47 - یکشنبه 28 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قرارداد صادارات پنجره بالکن شو به روسیه امضا شد
کانال تلگرام سمنان لاین

قرارداد صادارات پنجره بالکن شو به روسیه امضا شد

 قرارداد صادرات پنجره بالکن شو «ویندا» محصول شرکت کاسپین نوآوران صنعت مازند مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور سمنان پارک علم و فناوری استان سمنان به روسیه امضا شد .

به گزارش سمنان لاین ازایرنا، شرکت کاسپین نوآوران صنعت مازند مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور سمنان این پارک که تنها تولیدکننده پنجره بالکن شو «ویندا» با پایه های ایمن در کشور است، طی قراردادی نمایندگی انحصاری خود را به یک شرکت روسی در روسیه واگذار کرد. 
محمد تیموری سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور سمنان پارک علم و فناوری استان سمنان روز یک شنبه در این خصوص به  گفت: شرکت روسی «کارآفرینی شمیل گادژیف» در هجدهمین نمایشگاه اجلاس رؤسای دانشگاه های دولتی حاشیه دریای خزر که در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد پیشنهاد همکاری در فروش پنجره بالکن شو «ویندا» را به کاسپین نوآوران صنعت مازند ارایه نمود.
تیموری افزود: مدیرعامل و مدیر بخش فنی و مهندسی شرکت کاسپین نوآوران صنعت مازند بعد از بررسی های همه جانبه و دعوت شرکت روسی، عازم روسیه شدند و با بررسی شرایط و امکانات آن شرکت، نمایندگی خود در روسیه را طی قراردادی که در شهر دربند مرز تاریخی ایران و روسیه به امضا رسید، به آن شرکت واگذار نمودند.
مهدی بابایی کلایی، یکی از مخترعان پنجره بالکن شو «ویندا» درباره ی این قرارداد گفت: مقرر شد در سال 1394 تعداد محدودی از این محصول به روسیه صادر شود و این تعداد در سال 1395 به 1500 دستگاه در سال برسد.
بابایی با اشاره به این که این پنجره نمونه داخلی ندارد اضافه کرد: «پنجره بالکن شو ویندا» با شماره ثبت اختراع 82331 به تاریخ 17 اسفند 1394 در مرکز مالکیت معنوی اداره کل ثبت اسناد و املاک کشور ثبت شده و تاییدیه علمی از «سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران» در رابطه با جدید بودن و تازگی را دارد.
همچنین این پنجره تاییدیه مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی پژوهشکده ساختمان و مسکن کشور و تاییدیه وزارت صنعت، معدن و تجارت را نیز دریافت کرده است.
مدیرعامل شرکت کاسپین نوآوران صنعت مازند هزینه ساخت این پنجره در ابعاد 2.10 متر عرض در 2.5 متر ارتفاع را تقریبا 80 میلیون ریال عنوان کرد و افزود: این پنجره قابلیت نصب در کاروان های سیار، خانه های اسکلت فلزی و بتن، ویلاها، برج ها و مجتمع های تجاری را دارد.
ویندا از ترکیب کلمه ویندوز انگلیسی (windows) و وینده به زبان مازندرانی (به معنای دیدن) است.
پارک علم و فناوری استان سمنان در شاهرود مستقر بوده ودر سال 1381 راه اندازی شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب