10:32:31 - یکشنبه 28 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خباز مطرح کرد: رفع دغدغه اشتغال با فعال‌سازی واحدهای تعطیل و نیمه‌فعال استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان با اشاره به زیرظرفیت کار کردن و یا تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی در این استان،گفت: باید به هر نحو که شده راهی برای تسریع و یا به راه‌افتادن چرخ واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل در این استان بیابیم.

به گزارش سمنان لاین از روابط عمومی استانداری سمنان، محمدرضا خباز در کارگروه رفع موانع تولید این استان، اظهار کرد: تداوم تعطیلی واحدها و زیرظرفیت کار کردن آنها به تولید و اشتغال در این استان ضربه می‌زند.

وی، با اشاره به برگزاری مداوم جلسات کارگوه رفع موانع تولید، تصریح کرد: اجرایی شدن این مصوبات می‌تواند تا حدود زیادی به سرپا نگه‌داشتن این واحدها کمک کند لذا همه مسئولان باید تلاش کنند که همه مصوبات این کارگروه به بهترین نحو ممکن عملیاتی شود.

خباز، با تقدیر از اعضای این کارگروه در راستای رفع مشکلات فعالان تولید در استان، از مسئولان ذی‌ربط و اعضای این کارگروه خواست با نگرش کمک به رفع مشکلات واحدهای تولیدی مشکل‌دار در این کارگروه موثر حضور یابند.

رئیس کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: همه مسئولان اجرایی استان باید با جدیت در راستای رفع موانع تولید گام بردارند تا راهی برای فعال کردن واحدهای تولیدی غیرفعال و نیمه‌فعال بیابیم

عالی‌ترین مقام اجرایی دولت در استان سمنان با اشاره به رقم پایین بیکاری در این استان یادآور شد: اگر همین واحدها در استان فعال شوند، مشکل اشتغال در استان سمنان تا حد زیادی مرتفع می‌شود.

استاندار سمنان، در آغاز این جلسه به حضور حماسی مردم در انتخابات هفتم اسفند پرداخت و گفت: مردم ایران و خصوصا استان سمنان بار دیگر با حضور حداکثری خود وفاداری خود به آرمان‌های امام و انقلاب را به نمایش گذاشتند.

 

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب