14:23:50 - شنبه 27 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منتخب استان سمنان در خبرگان: مردم قلب امام زمان(عج)و رهبری را شاد کردند
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده ولی فقیه در استان سمنان و منتخب مردم این استان در خبرگان رهبری با تقدیر از مردم استان و مجریان انتخابات گفت: فرهنگ استان سمنان بالاست و همین موضوع، سبب شد انتخابات بی‌مسئله‌ای در استان برگزار شود.

 آیت الله سیدمحمد شاهچراغی در نشست با استاندار سمنان و معاونین استانداری،مشارکت مردم در انتخابات را مطلوب دانست و اظهار کرد: مردم استان باحضور خود قلب امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری را شاد کردند.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان، وحدت مردم و مسئولین استان را در کشور نمونه دانست و افزود: بصیرت مردم و شرکت در انتخابات با چشم باز، نشان دهنده وحدت در استان سمنان است.

محمدرضا خباز استاندار سمنان نیز ضمن تبریک انتخاب مجدد آیت الله شاهچراغی بعنوان نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری، برگزاری انتخابات در استان سمنان را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: مردم استان همواره در صحنه های مختلف حضور داشته اند و این بار نیز در انتخابات مشارکت خوبی داشتند.

خباز، آیت الله شاهچراغی را عامل وحدت در استان برشمرد و گفت: نقش نماینده ولی فقیه در استان در ایجاد همدلی بین مردم و مسئولین استان سمنان بسیار مهم بوده است.

وی با بیان اینکه مجریان انتخابات کمال دقت در برگزاری انتخابات را داشته اند عنوان کرد: همه ما سعی کردیم امانتدار خوبی برای مردم باشیم و با دقت تمام، از ایجاد تنش پیشگیری کنیم.

استاندار سمنان، برگزاری تمام مراحل انتخابات را کاملا شفاف و روشن عنوان کرد و گفت: مردم با رای بالای خود کار را تمام کردند و جایی برای هیچ حرفی باقی نگذاشتند.

وی با تقدیر از زحمات دستگاه‌های مختلف در اجرای انتخابات اظهار کرد: برگزاری انتخابات سالم با تلاش همه دستگاه‌های استان خستگی‌ها را برطرف کرد.

استاندار سمنان با اشاره به میزان مشارکت مردم استان در انتخابات 7 اسفند گفت: بیش از 66 درصد مردم استان در انتخابات شرکت کردند که در مجموع قابل قبول و بالاتر از میانگین کشوری است.

خباز پیام مردم در انتخابات را متوجه مسئولین دانست و افزود:حضور پرشور مردم در انتخابات این پیام را به مسئولین می‌رساند که سعی و تلاش خودرا برای خدمت رسانی مطلوب، بیشتر کنند.

استاندار سمنان ابراز امیدواری کرد با رشد اقتصادی و حل مشکلات معیشتی و اقتصادی در سال آینده، شرایط خدمت گذاری بیشتر فراهم شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب