0:08:20 - شنبه 27 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شمار رأی‌دهندگان سمنانی از مرز 90 هزار نفر گذشت
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار سمنان با تقدیر از حضور پرشور مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در انتخابات امروز هفتم اسفند،گفت: تا پیش از ساعت 20 بیش از 90 هزار نفر در انتخابات این حوزه انتخابیه شرکت کردند.

سیدعباس دانایی اظهار کرد: این آمار حکایت از این دارد که مشارکت مردم در این حوزه انتخابیه تاکنون بیش از 55درصد بوده است. 

وی، ادامه داد: بدون تردید مشارکت مردم بیش از این رقم خواهد بود چرا که حضور مردم بعد از ساعت 20 نیز در اکثر شعبات اخذ رای همچنان چشمگیر بوده است.

فرماندار  سمنان با اشاره به شمار حائزین حق رای در این حوزه انتخابیه، اضافه کرد: بیش از 170 هزار نفر در این حوزه انتخابیه حائز حق رای هستند. ضمن اینکه شمار کسانی که تا پیش از ساعت 20 رای خود را به صندوق ریتند از مرز 90 هزار گذشته است.

رئیس هیات اجرایی انتخابات در حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه با بیان اینکه اکثر شعبه‌های اخذ رای درخواست تعرفه کردند، تصریح کرد: تعرفه‌های مورد نیاز به سرعت در اختیار همه شعبات درخواست دهنده قرار گرفته است.

دانایی با بیان اینکه مردم سه شهرستان سمنان ، مهدیشهر و سرخه با مشارکت بالای خود در پای صندوق‌های رای برگ زرین دیگری بر تاریخ سراسر افتخار خود افزودند، افزود: حضور حماسی مردم در انتخابات امروز پرشور و غیرقابل توصیف است.

فرماندار  سمنان  بابیان اینکه این مشارکت بالا حکایت از امید و نشاط ایجاد شده در کشور دارد، خاطرنشان کرد: اخذ رای در تمامی شعبات این حوزه انتخابیه تا ساعت 23 ادامه دارد و آن دسته از مردم که هنوز رای خود را به صندوق نریختند، می‌توانند با حضور در نزدیک‌ترین شعبه به محل زندگی خود در این جشن ملی مشارکت کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب