17:07:01 - جمعه 26 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار: حضور مردم سمنان در انتخابات چشمگیر است
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار  سمنان  با تمجید از اشتیاق بالای مردم سمنان برای حضور در پای صندوق‌های رای گفت: حضور مردم سمنان در انتخابات چشمگیر است.

سیدعباس دانایی با حضور در شعبه اخذ رای مسجد المهدی در سمنان رای خود را به صندوق انداخت و در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: حضور مردم در انتخابات پرشور و غیرقابل توصیف است.

وی با اشاره به اینکه از صبح تاکنون از بسیاری از شعب اخذ رای در سمنان بازدید کرده، خاطرنشان کرد: به دلیل سرکشی از شعبات مختلف تاکنون موفق به رای دادن نشدم اما حضور مردم در همه شعبات اخذ رای این حوزه انتخابیه پرشور و بیش از حد تصور است.

فرماندار سمنان با بیان اینکه هر رای مردم مشتی بر دهان دشمنان این انقلاب است، تصریح کرد: مردم با حضور حداکثری در انتخابات امروز وفاداری و دلبستگی خود به نظام اسلامی را نشان دادند.

دانایی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص شتاب در رای دادن، یادآور شد: مردم سمنان از همان ساعات آغازین رای دادن در شعبات اخذر رای حضور یافته و پرشور و با نشاط در تعیین سرنوشت خود مشارکت کردند.

رئیس هیات اجرایی انتخابات حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه، حضور مردم در انتخابات امروز را نویدبخش حماسه‌ای دیگر دانست و گفت: مردم سمنان همچون سال‌های گذشته با حضور خود، برگ زرین دیگری بر تاریخ پرافتخار خود افزودند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب