14:15:10 - جمعه 26 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان : شاهرود یک گام جلوتر از ستادهای استان است
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان با ابراز رضایت از نحوه برنامه ریزی در برگزاری انتخابات در شاهرود گفت: ستاد انتخابات این شهرستان یک گام جلوتر از دیگر ستادهای استان است.

 

به گزارش سمنان لاین ، محمد رضا خباز ظهر جمعه در بازدید ازستاد انتخابات شهرستان شاهرود و در گفت و گو با خبرنگاران، با بیان اینکه تاکنون از چند شعبه اخذ رأی در سمنان، امیریه، دامغان و شاهرود بازدید کرده ، افزود: استقبال مردم از همان ساعات ابتدایی بسیار باشکوه بود و سبب غرور و افتخار مردم استان است.

وی ضمن تأکید بر اینکه حضور مردم در پای صندوق های رأی سبب سرافرازی میهن است، خاطر نشان کرد: امیدواریم ملت ایران با مشارکت در انتخابات حقی که قانون و وظیفه ای که خون شهدا بر دوش آنان نهاده را به خوبی ادا کنند.

استاندار سمنان یادآور شد: کسانی که با ازخودگذشتی جان خود را فدای این نظام کردند، امروز انتظار دارند که با همدلی و همزبانی خود در پای صندوق های رأی از خون آن ها دفاع کنیم.

خباز با بیان اینکه استان در خصوص برگزاری انتخابات درامنیت کامل است، اظهار داشت: در شورای تأمین استان تلاش شده است تا شاهد کم ترین حاشیه ها در این مدت باشیم.

وی با اشاره به آگاهی و هوشیاری مردم، ابراز داشت: امیدواریم با حضور پرشور خود از تمامیت ارضی کشور دفاع کنند.

در این سفر چند ساعته، استاندار سمنان به همراه جمعی از مسئولان شهرستان از تعدادی از شعبات بازدید کرد. وی در گفت وگو با تعدادی از نمایندگان نامزدها و کاربران شعب از روند انجام کارها با خبر شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب