7:39:41 - جمعه 26 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز طوفانی و حماسی مردم سمنان در روز انتخابات
کانال تلگرام سمنان لاین

امروز جمعه هفتم اسفند، استان سمنان با آغاز صبح، رنگ و بوی دیگری گرفت، خورشید با نور هدایتش در طلیعه صبح به جمع مردم رای دهنده نظاره گر شد،شور و شوق و بی وفقه مردم در صف های طویل صندوق های رای قابل توصیف نیست و لحظه به لحظه بر جمعیت رای دهندگان افزوده می شود.

 

شور و شوق و بی وفقه مردم در صف های طویل صندوق های شعب اخذ رای در چهار حوزه انتخابیه شاهرود و میامی ، دامغان،گرمسار و آرادان و سمنان و مهدیشهر و سرخه قابل توصیف نیست و این آغاز مجدد دوران طلایی همیاری مردم با حاکمیت نظام جمهوری اسلامی است. 

امروز زنان و مردان سمنانی همگام با ملت ایران با شعار ملی همدلی و همزبانی و اطاعت از رهبری و حضور حماسی در پای صندوق های رای، تاریخ انقلاب اسلامی را خوب ورق خواهند زد. 

صف های طویل مردم در شعب اخذ رای مستقر در مساجد و مدارس و حسینه های شهر دیار قومس، رنگین کمان حضور ملی است و این حضور پرشور، نشانه الهی بودن ملت است که با اندیشه وحدت به نمایش گذاشته شده است. 

شاد باش ای ایران، شاد باش ای سمنان، نگین کویر ایران که حضور انبوه رای دهندگان این خطه دل انگیز ایران ، رنگین کمان جدیدی از عشق را در کتاب انقلاب اسلامی نقاشی کرده است. 

ای هموطن و ای سمنانی ها ، دشت های کویر را تو می بینی و تو می فهمی ، شاخه های درخت تاغ را تو حافظی، سبزینه های حضورت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری باور شده است. 

و باغ وحدت را – تو – بار آوردی، شاخه های وجودت مرهم زخم هایی است که تاریخ را واژگون کرد و با استقلال اندیشه ات، استقلال کشور را مزین کردی. 

جشن دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در حالی برگزار می شود که جهانیان با چشمان حیرت انگیز و توطئه گر به این رخداد سیاسی می نگرند تا مردم دلسرد و از وحدت دور شوند. 

ای ایرانی سربلند، بدان که دشمنان هرگز سکوت نخواهند کرد و از پای نخواهند نشست و همیشه در کمین اند و آنان از حضور مردم در پای صندوق های رای ، دل شکسته و غمین خواهند شد. 

تو ای رای دهنده – بدان – ملت بزرگ ایران در همه صحنه های تاریخ ساز با پایمردی و دلیری شکست دشمنان دیرینه را تضمین و آنان را تار و مار کرده است و این امروز نیز در هفتم اسفند سال 94 ، چنین خواهد کرد. 

استقلال و خودکفایی و رهایی از یوغ دشمنان، شیرازه اصلی وحدت مردم است که در این نبرد بی پایان، مردم با هدایت رهبری همیشه پیروزند. 

خوشا به ایران و ایرانی با بصیرت، امروز با حضور حماسی خود در انتخابات ، دشمنان متحد را متلاشی و تهدید و توطئه های آنان را خنثی کرده است. 

 

شهرستان های سمنان ؛ مهدیشهر ؛ سرخه؛ گرمسار ؛ آرادان ؛ دامغان ؛ شاهرود و میامی به نقل از روسای ستاد انتخابات این منطقه، حضور مردم از نخستین ساعت آغاز رای گیری چشمگیر بوده و با گذشت زمان، ورود انبوه مردم به شعب اخذ رای بیشتر می شود. 

 

دهمین دوره انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی با 49 نامزد و پنجمین دوره انتخابات خبرگان با 2 نامزد در چهار حوزه انتخابیه سمنان روز جمعه همزمان با سراسر کشور در این استان آغاز شد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب