9:02:19 - پنجشنبه 25 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه‌آهن شمالشرق (۱) رتبه دوم در طولانی‌ترین خطوط ریلی کشور
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل راه‌آهن شمالشرق (۱) از تردد نزدیک به 95 رام قطار مسافری طی ایام نوروز95 در خطوط ریلی این ناحیه خبر داد و گفت: این تعداد قطار روزانه 50 هزار مسافر را جابجا خواهند کرد.

به گزارش سمنان لاین ازروابط عمومی راه‌آهن شمالشرق (۱) ،حمید درباغ عنبران  با اشاره به افزایش چشمگیر ترددها در تعطیلات پایان سال، اظهار کرد: راه آهن شمالشرق در این بازه زمانی پرتلاش تر از همیشه کار حمل بار و کالا را به سرانجام خواهد رساند.

وی اظهار داشت: پیش‌بینی می‌کنیم در ایام نوروز به‌طور متوسط در هر روز 2000 نفر از طریق قطار وارد یکی ازشهرستان‌های استان سمنان شود.

وی از خدمات‌دهی بیش از یک‌هزار و 500 نفر در بخش خدمات ریلی خبر داد و تصریح کرد: برآورد می‌شود که در این ایام 46 هزار و 500 نفر از خطوط ریلی این اداره کل برای رسیدن به مقصد استفاده کنند .

وی با بیان اینکه با احتساب این ارقام، نسبت به نوروز سال قبل 5  درصد افزایش مسافرت ریلی را شاهد خواهیم بود یادآور شد: و این مهم درحالی است که همزمان کار حمل بار نیز تعطیل نشده و بارگیری کالا از مبادی مختلف در مجموعه اداره کل راه‌آهن شمالشرق انجام خواهد شد.

درباغ عنبران افزود: کار آماده‌سازی بستر مناسب برای تردد این حجم از قطارها و پیش‌بینی ملزومات آن با اعزام کمیسیون‌های ویژه فنی و اداری مالی در نیمه اول اسفند ماه اغاز شده است و طبق سنوات گذشته آماده‌ایم تا در ایام پیک سفرهای نوروزی یعنی از ۲۵ اسفند ماه 94 تا 16 فروردین سال 95 با حضور ۹۵ درصدی پرسنل، خدمت‌رسانی مطلوبی به هموطنان و زائران بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع)ارائه دهیم.   

مدیر کل راه‌آهن شمالشرق (۱) اضافه کرد: راه‌آهن شمالشرق (۱) بعد از استان هرمزگان طولانی‌ترین خطوط ریلی کشور را با وسعت۵۴۱ کیلومتر در اختیار دارد. ضمن اینکه یک‌هزار و ۸۲ کیلومتر خطوط ریلی بصورت دو خطه در حوزه استحفاظی این اداره کل واقع شده است .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب