21:55:33 - چهار شنبه 24 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دعوت از اهالی فرهنگ و هنر سمنان به حضور حداکثری در انتخابات هفتم اسفند
کانال تلگرام سمنان لاین

 جانشین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان اهالی فرهنگ و هنر ، فرهیختگان و اندیشمندان حوزه فکر و اندیشه، صاحبان قلم ، خبرنگاران و مدیران و فعالان انجمن های فرهنگی هنری را به حضوری حداکثری در پای صندوق های رای در انتخاب هفتم اسفند دعوت کرد.


امیر هوشنگ باهنر روز چهارشنبه با اشاره به سال همدلی و همزبانی دولت و ملت افزود: تاکید رهبری معظم انقلاب حضور حداکثری مردم در پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است.
وی جمعه هفتم اسفند را روز لبیک دوباره مردم به ندای رهبری فرزانه نظام در پای صندوق های رای دانست و اظهار داشت: مردم و به ویژه اهالی فرهنگ و هنر و فعالان این عرصه در این روز با حضور گسترده در پای صندق های اخذ رای بار دیگر حماسه حضور را رقم زده و با رای خود با حضرت آیت الله خامنه ای تجدید میثاقی دوباره می کنند.
باهنر نقش و حضور فعالان فرهنگ و هنر را در این عرصه مهم و تاثیرگذار خواند و خاطرنشان کرد: در این عرصه مهم انقلاب اسلامی، اهالی فرهنگ و هنر، خبرنگاران، محققان و پژوهشگران ، روسا، مدیران و اعضای انجمن های فرهنگی هنری، موسسات فرهنگی ، موسسات قرآنی و کانون های فرهنگی هنری مساجد و آموزشگاه های آزاد هنری با حضور گسترده در انتخابات عزم راسخ خود را برای حمایت از نظام و حفظ دستاوردهای انقلاب به نمایش می گذارند.
جانشین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، انتخابات را عرصه مهمی برای دخالت در سرنوشت و انتخاب نمایندگان در دو مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی دانست و گفت: حضور حداکثری و آگاهانه در پای صندوق های رای بسیاری از توطئه های دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را خنثی و موجب تقویت پایه های انقلاب می شود.
پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه هفتم اسفند همزمان با سراسر کشور در استان سمنان برگزار و مردم این استان برای انتخاب چهار نماینده در مجلس شورای اسلامی و یک نماینده در مجلس خبرگان رهبری به پای صندوق های رای می روند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب