8:32:15 - سه شنبه 23 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار ؛ 35 درصد حائزین حق‌رای استان سمنان در حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار سمنان گفت: 35 درصد حائزین حق‌رای استان سمنان در حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه حضور دارند.

به گزارش سمنان لاین سیدعباس دانایی در گردهمایی مجریان و ناظران انتخابات در سمنان، بر برگزاری انتخاباتی با حضور حداکثری مردم تاکید و اظهار کرد: 494 هزار نفر در استان سمنان حائز شرایط رای دادن در انتخابات اسفند هستند که بیش از 35 درصد آنها در سه شهرستان سمنان، مهدیشهر و سرخه حضور دارند.

وی، با بیان اینکه همه شرایط برای برگزاری یک انتخابات سالم و پرشور در حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه فراهم است، خاطرنشان کرد: تاکنون 14 دوره آموزشی برای عوامل برگزاری انتخابات در این حوزه انتخابیه برگزار شده است.

دانایی از افزایش شعبات اخذ رای در این حوزه انتخابیه خبر داد و گفت: امسال 28 شعبه جدید به شعبات پیشین اضافه شده تا علاوه بر تسریع در جمع‌آوری آراء ، مردم این حوزه انتخابیه با آرامش بیشتری رای خود را به صندوق‌ها بریزند.

فرماندار سمنان، از اعلام آمادگی بیش از یک‌هزار و 700 شهروند سمنانی برای مشارکت در برگزالری انتخابات خبر داد و گفت: از بین این شهروندان 716 نفر به عنوان اعضای اجرایی شعب اخذ رای انتخاب و تحت آموزش‌های لازم قرار گرفتند. ضمن اینکه علاوه بر این افراد، شهروندان دیگری به عنوان ناضرین، بازرسان، محافضان صندوق‌ها، نیروهای خدماتی و….در برگزاری انتخابات مشارکت دارند.

دانایی، ادامه داد: در مجموع سه هزار و 400 شهروند در حوزه انتخابیه سمنان در امر برگزاری انتخابات مشارکت دارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب