10:39:34 - دوشنبه 22 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قاتل عمواصغر درچندساعت دستگیر شد
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندهی نیروی انتظامی استان سمنان از دستگیری دو قاتل فراری ظرف مدت سه ساعت در شهرستان شاهرود خبر داد.

به گزارش سمنان لاین سردار روح‌الامین قاسمی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: موتورسواران ناشناسی که ساعاتی قبل، با شلیک گلوله به سمت یک مغازه‌دار جگرکی در شاهرود این شهروند 45 ساله شاهرودی را از پای درآورده بودند در کمتر از سه ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

وی، با اشاره به چگونکی وقوع این جنایت دردناک، خاطرنشان کرد: ساعت یک بامداد امروز سوم اسفندماه یک مورد تیراندازی در مرکز شهر شاهرود به فوریت‌های پلیسی این شهرستان گزارش و بلافاصله ماموران کلانتری 11 شاهرود در محل حضور می‌یابد.

این مقام ارشد انتظامی، از قتل در دم صاحب مغازه جگرکی در خیابان تهران شاهرود خبر داد و با اشاره به اظهارات شاهدان عینی به پلیس شاهرود، اظهار کرد: برپایه اظهارات شاهدان عینی، تیراندازی توسط دو موتورسوار انجام و طی آن دو موتورسوار با شلیک گلوله به سمت”عمو اصغر” صاحب مغازه جگرکی، وی را به قتل می‌رسانند.

سردار قاسمی با بیان اینکه گلوله به سینه مقتول اصابت کرده، افزود: متاسفانه با شلیک گلوله به این شهروند شاهرودی، وی در دم جان می‌بازد.

فرماندهی نیروی انتظامی استان سمنان از انجام هماهنگی‌های قضایی و تشکیل پرونده قتل در شب حادثه خبر داد و گفت: به‌دنبال انجام هماهنگی‌های لازم، یک تیم ویژه از ماموران انتظامی و پلیس آگاهی از همان دقایق نخست جنایت، تحقیقات خود در خصوص این پرونده قتل را آغاز می‌کنند.

وی، با اشاره به نتایج تحقیقات اولیه پلیس شاهرود و تیم ویژه یادآور شد: ساعتی قبل از وقوع این جنایت هولناک، دو جوان ناشناس با مراجعه به جگرکی و سفارش غذا و صرف آن، با پسر مقتول درگیر و سپس با یک دستگاه موتورسیکلت از محل متواری می‌شوند.

سردار قاسمی، با بیان اینکه در زمان درگیری اولیه مقتول در محل حضور نداشته، ادامه داد: پس از این درگیری پسر مقتول با پدر خود تماس و ماجرا را برای وی توضیح می‌دهد و در ادامه مقتول به مغازه مراجعه که در همین حین موتورسواران به سمت وی شلیک و وی را از پای درمی‌آورند.

فرماندهی نیروی انتظامی استان سمنان،با تمجید از پیگیری و اقدامات سریع پلیس، از کشف سرنخ‌هایی از هویت متهمان در همان شب حادثه خبر داد و گفت: یکی از متهمان کارگر یک واحد صنفی در یکی از روستاهای حومه شاهرود بوده که از این طریق محل کار وی شناسایی می‌شود.

وی، اضافه کرد: ماموران پلیس با هماهنگی مسئولان قضایی و قاضی پرونده به منزل متهم رفته و در یک عملیات غافلگیرانه وی را در رخت‌خوابش دستگیر می‌کنند.

فرماندهی نیروی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه این متهم که 21 سال سن دارد از شناسایی خود در کمتر از سه ساعت متحیر شده بود، گفت: این متهم قاتل 23 ساله و دیگر همراه خود در شب حادثه را معرفی و وی نیز در عملیاتی جداگانه در مخفیگاهش دستگیر می‌شود.

این مسئول ارشد انتظامی از به همراه داشتن یک گلوله و سلاح شکاری توسط قاتل پرونده خبر داد و گفت: هر دو متهم جوان این پرونده به قتل جگرکی شاهرودی اعتراف کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب