11:17:10 - دوشنبه 22 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس دانشگاه آزاد سمنان ؛ پاسخگویی 14 کاندیدای مجلس به سؤالات دانشجویان سمنانی
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین ازفارس شاهرخ رنجبربهادری گفت : سخنرانی، پرسش و پاسخ داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان‌های سمنان، سرخه و مهدی‌شهر سه شنبه م.رخ 94/12/4 در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی سمنان با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر فراهم کردن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات، جلسه پرسش و پاسخ داوطلبان نمایندگی مجلس را در این واحد دانشگاهی برگزار می‌کند.

وی دانشگاه را محل تضارب آرا و افکار نامید و گفت: دانشجویان یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین اقشار جامعه هستند و طبیعت دانشجو مطالبه‌گری و پرسشگری است و وظیفه مسئولان دانشگاه‌ها هم این است که با ارائه اطلاعات روشن و معتبر این حس ذاتی دانشجویان را ارضا کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سمنان ادامه داد: مسئولان این واحد دانشگاهی هم تلاش کردند تا برگزاری این جلسه دانشجویان را با نظرات، افکار و سیاست‌های این کاندیداها آشنا کنند و زمینه‌ای برای مطرح کردن سؤالات دانشجویان از کاندیداها فراهم شود تا آن‌ها بتوانند با شناخت کافی فرد اصلح را انتخاب کنند.

رنجبربهادری خاطرنشان کرد: از سوی دیگر کاندیداها نیز باید بتوانند در محیطی آرام و علمی راهبردها و سیاست‌های آینده خود را با جوانان در میان گذاشته و آن‌ها را تبیین و تشریح کنند.

این مسئول بیان کرد: این جلسه به همت تشکل سیاسی اسلامی تفکر برتر دانشگاه آزاد اسلامی سمنان و با هماهنگی فرمانداری سمنان و اداره کل تشکل‌های سیاسی اسلامی دانشگاه‌ها فردا ساعت 15

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب