7:29:01 - یکشنبه 21 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره شعر و داستان شاهوار اسفندماه در شاهرود برگزار می‌شود
کانال تلگرام سمنان لاین

 
    

رئیس حوزه هنری شهرستان شاهرود گفت: آیین اختتامیه «نهمین جشنواره استانی شعر و داستان کوتاه شاهوار» همراه با معرفی و تقدیر از برگزیدگان21 اسفند 94 در شاهرود برگزار می‌شود.

به گزارش سمنان لاین، سید محمد رضا طبسی با اعلام این خبر افزود: پس از انتشار فراخوان نهمین جشنواره استانی شعر و داستان کوتاه شاهوار و تا پایان مهلت ارسال آثار، در مجموع 295 اثر از نویسندگان و شاعران استان سمنان به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

رئیس حوزه هنری شهرستان شاهرود گفت: در بخش شعر 188 اثر از 59 شرکت کننده به دبیرخانه جشنواره رسید که از این بین 145 اثر در بخش آزاد و 43 اثر نیز در بخش ویژه به رقابت خواهند پرداخت.

وی بیان کرد: در بخش داستان نیز 107 اثر از 64 شرکت کننده به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که از این بین 38 اثر در بخش آزاد و 69 اثر در بخش ویژه نهمین جشنواره استانی شعر و داستان کوتاه شاهوار حضور خواهند داشت.

رئیس حوزه هنری شهرستان شاهرود تصریح کرد: علی اصغر عزتی پاک و محمد رضا شرفی خبوشان داوران بخش داستان و محمد علی مودب و اعظم سعادتمند نیز داوران بخش شعر نهمین جشنواره استانی شعر و داستان کوتاه شاهوار هستند.

طبسی افزود: مراسم اختتامیه نهمین جشنواره استانی شعر و داستان کوتاه شاهوار روز جمعه 21 اسفند ماه 94 ساعت 16:30 در محل سالن هلال احمر شاهرود برگزار خواهد شد.

 یادآور می شود نهمین جشنواره استانی شعر و داستان کوتاه شاهوار با هدف کشف و پرورش استعدادهای جوان و تولید هنر فاخر دینی، در دو بخش: آزاد و بخش ویژه(نگارش شعر و داستان برای کودکان و نوجوانان گروه های سنی 11 تا 17 سال) از سوی حوزه هنری شهرستان شاهرود با همکاری بنیاد فرهنگی عروه الوثقی برگزار می‌شود .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب