7:27:13 - شنبه 20 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نصب 282 تابلوی تبلیغات انتخاباتی در شهر سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 شهردار سمنان از نصب 282 تابلوی تبلیغاتی مخصوص انتخابات مجالس خبرگان رهبری و و شورای اسلامی در 40 نقطه این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش سمنان لاین از روابط عمومی شهردار سمنان ، حسین موسوی گفت : نصب این تابلوها با هدف حفظ سیما و منظر شهری و جلوگیری از آلودگی های بصری انجام و مهم تر فضای یکسانی برای تبلیغات نامزدها در نظر گرفته شده است.

وی اظهار داشت: از این تعداد 252 عدد تابلوی 1 در 2 متر و 30 عدد تابلوی 1 در 6 متر است که در همه میادین و معابر اصلی شهر سمنان نصب شدند.

شهردار سمنان با بیان این که اعتبار و بودجه شهرداری ها از محل عوارض پرداختی شهروندان تامین می شود از نامزدهای انتخابات خواست تا در تبلیغات خود به موارد قانونی و آراستگی شهر توجه داشته باشند.

شهردار سمنان توجه به سیمای شهری را از مولفه های اساسی برای ارتقای بصری شهر اخلاق دانست و گفت: شهری زیبا را شهروندان آن در مرحله نخست می سازند و در وهله دوم وظیفه شهرداری است تا بتواند با نمادها و فعالیت های خاص، شهری زنده، بانشاط و با سیمای جذاب بسازد.

موسوی ادامه داد:انتخابات هفتم اسفند ماه از اهمیت خاصی برخوردار بوده و از این رو حضور آحاد مردم در این رویداد سیاسی دارای اهمیت خاص بوده و باید تلاش کرد تا مردم مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشند.

در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان سمنان 62 نامزد رقابت می کنند.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب