10:28:35 - شنبه 20 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نامزد انتخابات وعده رژ لب و عینک صورتی داد!
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 
 
رژلب برای خانم ها؛ عینک برای آقایان 
یکی از نامزدهای انتخاباتی مجلس در لرستان گفته است: اگر طرفدار من باشید، روژلب صورتی برای خانم ها و قاب عینک صورتی در میان آقایان توزیع خواهم کرد. 

او در یک نشست خبری در توجیه این اقدام اظهارداشت: رنگ مورد نظر ستاد تبلیغاتی ام را صورتی انتخاب کرده ام و هر کس نمادی از این رنگ داشته باشد، یعنی طرفدار من است. 

این نامزد انتخابات مجلس دهم که خود را مستقل معرفی کرد افزود: دوران شام دادن و طایفه گرایی به سر آمده است چون در صورت طایفه بازی، کوتوله پروری در جامعه رواج پیدا می کند. 
 
دعوا و راه بندان میان هواداران 
جدل های لفظی و سپس، درگیری فیزیکی عده ای از هواداران دو نامزد انتخاباتی در یکی از شهرهای استان اصفهان سه نفر مصدوم برجای گذاشت و برای لحظاتی باعث راه بندان در مرکز این شهر شد. 

این درگیری پنجشنبه شب هنگام افتتاح ستاد تبلیغاتی یکی از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی بین عده ای از هواداران این نامزد و یک نامزد دیگر این حوزه رخ داد و با ازدحام مردم، چنان راه بندان عجیبی در سه راه مرکز شهر ایجاد شد که نیروی انتظامی را واداشت در ماجرا مداخله و اوضاع را کنترل کند. 

با پراکنده شدن مردم در خیابان ها، مسئولان ستاد تبلیغاتی یکی از نامزدها هم تصمیم گرفتند برای جلوگیری از گسترش درگیری ها، درهای ستاد انتخاباتی خود را برای مدتی ببندند. 
یک مقام مسئول اعلام کرد: اکنون اوضاع آرام و تحت کنترل است و مصدومان حادثه نیز به صورت سرپایی مداوا شده اند. 
 
تواضع یک داوطلب خاص 
خبرنگار ایرنا گزارش داد امروز در حاشیه مراسم نمازجمعه تهران، یکی از داوطلبان حوزه انتخابیه پایتخت که زمانی از مقامهای بلندپایه دولت سابق بود، اقدام به تبلیغات انتخاباتی کرد و برای آنکه تواضع خود را نشان دهد، هر پوستر انتخاباتی که به او می دادند، از جمله آنها که نام خودش نیز روی آن بود، با خوشرویی می گرفت. 

او همچنین با اقشار مختلف بویژه جوانان به گرمی در حال گفت وگو بود و تلاش می کرد آنها را به رای دادن به طیف موردنظر خود ترغیب کند. 
 

 
بازار داغ اتهام زنی 
برخی داوطلبان مجلس، برای آنکه به خیال خود بتوانند رای مردم حوزه های انتخابیه را بدست آورند، در روزهای اخیر سیل اتهامات را روانه رقبای خود و برخی نمایندگان مجلس کرده اند بدون آنکه مدرک و سندی برای اظهارات خود بیان کنند. 

از جمله این افراد، یک نامزد انتخابات یکی از حوزه های انتخابیه لرستان است که برخی رقبای خود را «سرباز و نوکر احزاب سیاسی» خوانده و مدعی شده است این افراد در سال های گذشته به جای خدمت به مردم منطقه خود، نقش پله صعود برای احزاب سیاسی و جناح ها را ایفا کرده اند. 
برخی نامزدها در استان اصفهان نیز که خود را اصولگرا خوانده اند، در برنامه های انتخاباتی خود، دولت یازدهم را هدف حملات شدید قرار داده و مدعی شده اند فتنه بزرگی در کشور کلید خورده و نشانه آن، بازگشایی سفارت انگیس در تهران است. 

یکی از این نامزدها نیز با طرح اتهاماتی، به رقیب اصلاح طلب خود حمله کرده است. 

یک نامزد نمایندگی مجلس دهم در استان مازندران نیز رقیب خود را به قربانی کردن منافع حوزه انتخابیه و سد کردن راه پیشرفت شهرستان متهم کرده است. 
 
همایش علمی با اهداف انتخاباتی 
در استان خراسان رضوی، همایشی در یکی از شهرها تحت عنوان «همایش علمی» برگزار شده اما در عمل، به تبلیغات انتخاباتی برای یک نامزد پرداخته است. 

یکی از افراد دست اندرکار همایش گفت: هزینه برپایی همایش را یک نامزد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی متقبل شد و ما هم کارها را به او سپردیم اما تصور نمی کردیم شان علمی همایش را این قدر پایین بیاورد. 

مجری همایش نیز سنگ تمام گذاشت و در خلال اعلام برنامه ها و دعوت از مهمانان، بارها به معرفی این نامزد انتخابات مجلس پرداخت و خود نامزد نیز در آن سخنرانی کرد. 
 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب