18:08:49 - شنبه 20 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات سمنان: رسانه ها مروج اصول اخلاقی و اسلامی انتخابات باشند
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان سمنان گفت: رسانه ها در شرایط کنونی، در توسعه و ترویج اصول اخلاقی و اسلامی انتخاباتی کوشا باشند.

به گزارش سمنان لاین ، ایرج کارخایی عصر روز شنبه در نشست هم اندیشی اعضای ستاد انتخابات استان با خبرنگاران و اهالی رسانه سمنان در سال غدیر استانداری افزود: انتشار اخبار صادقانه، وحدت بخش، افزایش امید، حفظ وحدت و همبستگی در انتخابات مهمترین وظایف اهالی رسانه در برهه کنونی انتخابات است.
وی تاکید کرد: رسانه ها و مطبوعات باید از انتشار اخبار حاشیه ای، تخریبی، جانبدارانه و ایجاد دودلی در مردم برای حضور و مشارکت یکپارچه در انتخابات هفتم اسفند خودداری کنند.
وی با تاکید بر لزوم تمرکز فعالیت رسانه ها برای مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق رای، تصریح کرد: اعتماد کامل رسانه ها به آمار ارایه شده توسط مسئولان، باید همواره مدنظر رسانه ها قرار گیرد.
کارخایی با اشاره به منشور اخلاقی انتخابات که باید مورد توجه همه فعالان انتخاباتی از نامزدها تا رسانه ها و مجریان قرار گیرد، افزود : پایبندی به قوانین، توجه به آموزش و آگاهی بخشی به مردم، تشویق عموم به حضور حداکثری مهم ترین موارد این منشور انتخاباتی است.
وی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن، خاطرنشان کرد: مردم ایران با حماسه 22 بهمن مهیای خلق حماسه بزرگ در روز هفتم اسفند شدند.
وی یادآور شد: رسانه ها از اقشاری هستند که در حضور مردم در پای صندوق های رای تاثیر قابل توجهی دارند و بسیار موثر هستند.
در این نشست هم اندیشی با حضور محمدرضا میرزایی رئیس، مهدی بندرآبادی دبیر ستاد انتخابات، امیرهوشنگ باهنر قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد استان سمنان، مباحث مختلفی در زمینه نحوه اطلاع رسانی، ارتباط گیری بهتر اهالی رسانه با مسئولان این ستاد و … مطرح شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب