9:38:44 - شنبه 20 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس سازمان ملی استاندارد از دو واحد تولیدی در سمنان بازدید کرد
کانال تلگرام سمنان لاین

نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد به همراه جمعی از مسئولان استان ، روز شنبه از دو واحد تولیدی شامل شرکت کندر و عقاب افشان واقع در شهرک صنعتی سمنان بازدید کرد.

 

به گزارش سمنان لاین، نیره پیروزبخت در جریان بازدید از شرکت کندر تولیدکننده انواع مواد شوینده و بهداشتی، از اجبار استفاده از علامت استاندارد در تبلیغات کالاهای زیر پوشش استاندارد اجباری خبر داد.

رئیس سازمان ملی استاندارد افزود: یکی از سیاستهای این سازمان مبتنی بر سیاستهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی، اجبار استفاده از علامت استاندارد در تبلیغات کالاهایی است که زیر پوشش این علامت قرار دارند.

عباس رستمی مدیرکل استاندارد استان سمنان در این بازدید گفت: شرکت کندر از واحدهای برتر این استان در رعایت اصول استاندارد است.

مدیر کاخانه کندر به ایرنا گفت : این واحد تولیدی تولیدکننده انواع پودر و مایع شوینده است که به عنوان واحد صادرکننده نمونه کشور شناخته می شود.

سیدمهدی سیادت پور اظهار داشت : کارخانه کندر در دو سال گذشته به عنوان واحد نمونه کیفی استان سمنان و یکسال به عنوان واحد نمونه کیفی کشور معرفی شده است.

وی یادآور شد: 40 درصد تولیدات این واحد تولیدی مشمول استانداردهای اجباری و بقیه تولیدات مشمول استانداردهای تشویقی است.

کارخانه کندر تنها تولیدکننده خمیردندان دارای آنزیم در خاورمیانه است.

شرکت عقاب افشان نماینده رسمی و تولیدکننده کننده اتوبوس های درون و برون شهری اسکانیاست که در این بازدیدها جمعی از مسئولان استان سمنان رئیس سازمان ملی استاندارد را همراهی کردند.

محمدرضا خباز استاندار سمنان در بازدید رئیس سازمان ملی استاندارد حضور داشت.

حدود 600 محصول تولیدی در استان سمنان مشمول استانداردهای اجباری است و سال 94 نیز بیش از 20 مورد استاندارد جدید از سوی کارشناسان این اداره کل در بخشهای مختلف تدوین شده است.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب